Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az fura, hogy ha a szőke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az fura, hogy ha a szőke csajok jobban bejönnek mint a nem szőkék? :D (Persze van pár csaj, aki nem szőke és tetszik/tetszett, de általában a szőkék)

Figyelt kérdés

#szőke #Az fura ha
2020. aug. 25. 20:22
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem fura. Én szőke vagyok, de nekem inkább a sötét hajú fiúk jönnek be. Szőkék csak ritkán.
2021. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
97%
Nem fura. Ahogy belegondolok, bi lányként nekem inkább a göndör hajúak szoktak bejönni. Fiúknál nem nagyon érdekel, hogy milyen a hajuk, de a lányokon gyönyörűen fest a hosszú göndör haj :D
2021. márc. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
98%

Ízlések és pofonok

Persze az fura, hogyha már elviselni sem tudsz barna hajúakat, de ha csak annyi, hogy a szőkékhez jobban vonzódsz, akkor nincs mut tárgyalni.

2021. okt. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
93%
Nem fura. Ezt soha nem is gondoltam, hogy fura lennék emiatt.
2021. okt. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 13-as, ismerek egy cigány családot, (legjobb baratnom pl) és az anyja, az apja, illetve az osszes gyerek, mama, papa, Szőke kekszemu, szóval ez most elég hülyeség volt, a testvérem tanárnője is roma származású, szeplős kék szemű, vörös hajú, és semmi magyar vér nincs benne!
2021. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
3%

Miért használod rájuk egyszer ezt a szót, máskor a másikat ?

Főleg úgy, hogy utóbbinak ilyen formában nincs is értelme...

Illetve miért érezted fontosnak kiemelni, hogy a "legjobb barátom" ?

Azt, hogy "becsületesen bejárnak dolgozni", lemaradt.


Így ezzel a közeggel nagyon furán hangzik az egész, olyan erőltetett...


(Mielőtt még beszólásnak vennéd, nem annak ment)

2021. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
92%
Ezt, hogy a legjobb baratnőm, ezt azèrt írtam, hogy a legjobb baratnőm, több évve, ismerem, tehát ell tudom mondani, hogy tényleg nincs benne semmiféle magyar vér, mielott valaki ezt írta volna, hogy "jaj honnan tudod? Biztos csak félre láttad" meg stb mert a magyarok okoskodoak (tisztelet a kivételnek) ezért írtam hogy a legjobb baratnőm, nem láttam félre, nem erőltetem. Még mielőtt azt írnád hogy biztos cigány vagyok, azmiatt mert azt írtam hogy a magyarok okoskodosak, nem, nem vagyok cigány, csak szerencsére németországba nevelkedtem fel, és tudom hogy milyen a magyar többsége. Ha netán a helyesírásomba kotnel bele, mivel németországba tanultam,első osztály óta,ezért nem tudok hibátlanul magyarul írni. Tudom hogy értelmetlen most ezt ide mind leírni, de azért leírom, illetve nem itt kellene ilyenekről írni, mert nem az volt a kérdése a kérdezőnek, hogy, hogy néznek ki a cigányok, meg milyen színű hajúk, meg stb.. visszont azért leírtam(: ja és mind ezt, ne vedd bántásnak, nem kotekedesbol írtam.
2021. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
84%
Úristen, ez akkora baromság volt, hogy a romáknak csak fekete hajúk lehet, meg barna szemük, itt ahol én lakok, a cigányoknak a fele (kb) az összesnek szőke a haja, es kek a szeme, énse értem hogy miért.. sokaknak még tőlem is feherebb a bőrük, pedig romák.🤦‍♂️🤷‍♂️
2021. okt. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is a skandináv típus jön be. Voltam már több latin lánnyal és skandinávval is. A latinokkal nem élveztem annyira a szexet, mint a skandinávokkal. Ízlés kérdése. Valakinek meg a latinok jönnek be.
2021. nov. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
92%

Oké 29...

xD

2021. nov. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!