Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szerelmes vagyok egylányba, hogy mondjam meg neki?

Figyelt kérdés
Mindig csak rá gondolok nincs fél óra hogy ne gondolnék rá. Nagyon jó barátok vagyunk. Amikor írok neki sms-ben ő sokszor szokott szivet is tenni az üzenetei mögé. Viszont amikor találkozunk akkor csak úgy elsétál mellettem. Egyébként osztálytársak vagyunk. Kérlek titeket vegyétek komolyan. A válaszokat előre is megköszönöm. :)
2020. szept. 1. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Minek szivezik, ha az utcan nem bir koszonni se. Szerintem ez ciki. Lehet tudja/erzi hogy tetszik neked es huzza az agyad :D ha megse es te brutal oda vagy erte, hivd el egy randira (seta a parkban, vattacukrozas, uditozes-mig még jo az ido) ha elmegy kicsit dumalhattok. Az onbizalom mindig szexi. (Ha nincs nagyon tulzasba veve)
2020. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. azért köszönni szokott meg néha beszélgetünk, de ő inkább a (lány) barátjaival van egész szünetben
2020. szept. 1. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, fontos lenne tudni. Nem mindegy, hogy 12 éves, vagy 18 éves csinálja ezt. BTW egyszerűen muszáj vagy vele közölni, mert másképpen barátzóna. Tudod, ha egy lány egy idő után úgy dönt, hogy hát az a fiú nem kell nekem, mert ezért, vagy azért, utána nehéz megváltoztatni a véleményét, főleg, ha ez a véleménye úgy alakult ki, hogy te normálisan viselkedtél, ahogy szoktál, stb. Mert akkor nehéz lesz újat húzni. Szóval gyorsan cselekedj, maximum rosszúl érzed majd magad egy darabig. DE, rosszúl fogod így is. Nem igaz? Minden nap szorongsz, emészt a kétely, mit mondana, ha elmondanám neki? Csak azért nem mered neki elmondani, mert félsz a nemtől. Segítek, a nemre egyre több az esély, ha szarakodsz. Maradhattok attól még barátok, csak, ha visszautasítana esetleg, próbáld meg nem rá projektálni a csalódottságod. Hajrá!
2020. szept. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi c: 14 évesek vagyunk de észrevettem hogy sokszor néz engem és amikor én is ránéze akkor gyorsan elfordul. Szóval talán van nála esélyem.
2020. szept. 3. 16:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Mesélnél egy kicsit a lányról? Külső, belső? Csak, hogy tudjuk, hogy milyen tipusú lányról van szó
2020. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!