Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha mondjuk valaki bekerül egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondjuk valaki bekerül egy olyan helyre ahova nem akar, és sokáig ott kell lennie, akkor mennyire valószínű, hogy szerelmes lesz?

Figyelt kérdés

Vagy, hogy megtetszik neki valaki?

Úgy értem, hogy ha valaki egy olyan helyre kerül, ahol utálja az ottani embereket, és a helyet is, mennyi az esély, hogy ha évekig ott kell maradnia, nagyon hosszú ideig, akkor előbb utóbb mégis megtetszik neki valaki onnan és vonzódni kezd hozzá, esetleg bele is szeret? Kialakulhat ez azért mert nincs más választása, ha nem ott kezd valakivel kapcsolatot akkor sehol?


Például a börtönben is a rabok (legalábbis a filmekben így van) viszonyt folytatnak valakivel a rabtársaik közül. Kialakulhat ez azért, mert közéjük vannak bezárva, és így nincs más választásuk, nincs kibe másba beleszeretni, és egy idő után akaratukon kívül is elkezdenek érezni valaki iránt valami vonzalmat?



Jó, a börtön nem a legjobb példa, de nem tudok jobbat.



2020. aug. 31. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Szerintem az sem lényeg, hogy akarsz e ott lenni, vagy sem. Ha van ott valaki aki szimpatikus, akkor akár bele is szerethetsz.
2020. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem erre pont annyi esély van, mint olyan helyen, ahol szeretsz lenni.


Gondolj bele, ha általánosságban tudod kezelni a szerelmet érintő szituációkat, akkor lehet egy olyan helyen is kapcsolatod, ahol nem szeretsz lenni. Ugyanez fordítva is, ha nem tudod mit kezdj a dologgal, akkor bárhol is legyél, nem fog összejönni sem egyszerűbben, sem nehezebben.

2020. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!