Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Több, mint egy barát?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több, mint egy barát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mindketten 17 évesek vagyunk. Van egy srác aki két évig nagyon tetszett, pillangók voltak a gyomromban. Most, hogy nem találkoztam vele közel fél évig, kiszerettem belőle, mert soha nem adott semmi jelet, hogy én is tetszenék neki és ezért úgy voltam vele, hogy minek is próbálkozzak? Amúgy sem illünk össze személyiségileg, kissé megváltozott. Most messengeren elkezdtünk beszélgetni (eddig nem volt bejelölve, mert kiderült nem azt a profilját használja) és olyan képeket küld amin ő van és szíveket rak a feje köré. Meg ilyen emojival köszön el: 😗. Már nem vagyok annyira szerelmes, mint az elején.

Akkor most szerelmes ő is belém? Ha azt akarja, hogy járjak vele szerintetek elfogadjam?


2020. szept. 5. 12:01
 1/3 anonim válasza:
68%
i g e n
2020. szept. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lazy Lover ***** válasza:
68%
ha nem is szerelmes valszeg tetszel neki azt neked kell eldöntened
2020. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még tetszik neked, Ismerd meg élőben aztán döntsd el.
2020. szept. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!