Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiú, ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, ezek alapján ő mit gondolhat rólam?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy tetszem-e neki vagy nem. Egy ideje barátok vagyunk. Sokszor mondja, hogy de csinos vagy, tetszik a hajad, vagy hogy gyönyörű vagy. Én próbálok neki jeleket küldeni, de vagy nagyon béna vagyok és nem veszi a lapot, vagy veszi, de nem tetszem neki/nem akar semmit,mert ezeken kívül mást nem tett. Csak akkor meg miért mond ilyeneket? Udvariasságból? Ti mondanátok ilyet olyannak, aki nem tetszik? Nagyon szeretném, hogy akarjon valamit, de nem tudom eldönteni, mi van.

Annyit hozzátennék, hogy nekem fél évig volt barátom, annak most néhány hónapja vége lett.

17 vagyok, ő 19.


2020. szept. 6. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ennyiből nem lehet 100%-bab egy igen-nem szavazással eldönteni.


Lehet a srác félénkebb, nincs annyi tapasztalata, emiatt nem kezdeményez.


Javaslom, vesd fel a dolgot, ha már jóban vagytok.

Nem kell lerohanni, csak finoman.

2020. szept. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bár a válaszok alapján jobb, ha erről lemondok :D
2020. szept. 6. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Még csak nem is félénk, mert kimondott dolgokat.

Mit szoktál ezekre válaszolni?

2020. szept. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell próbálni. 2 intelligens ember könnyen megbeszéli. Elhívod valahova kettesben, ott meg megbeszélitek ki mit érez a másik iránt.

Am én igent mondtam, mert inkább annak bókolok, akit fel akarok szedni (de nem azért bókolok, hanem, mert úgy is érzem)

2020. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!