Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert vagyok ilyen vele? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ilyen vele? Mit gondolhat rolam?

Figyelt kérdés
Sztori: Van egy osztálytársam aki tetszik nekem de a múltban történt dolgok miatt nem akarom neki elmondani. Viszont iskolában is folyamatosan amikor tudok leállok fele kötöszködni és beszológatok neki pedig tetszik. És nem tudom hogy mit gondolhat rólam,vagy mit csináljak? Miért vagyok vele ilyen ellenszenves?

2016. nov. 20. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?És hány éves vagy?Azért kérdezem, mert ez azért gyerek is lehet.És mi történt a múltban?Ha gondolod, írj, majd visszaírok!
2016. nov. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nagyon remélem hogy még úgy saccra 14 év alatt vagytok, mert afelett ez már elég gáz ... az oviban szokták meghúzni a fiúk annak a lánynak a haját aki tetszik és fordítva .... kicsit érettebb korban már rájönnek az emberek, hogy azért van a szájuk, hogy használják (mármint beszédre, még mielőtt félreértenéd) és ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor kerüljetek közelebb egymáshoz, és próbáljátok egymás életét szebbé tenni, ha meg nem kölcsönös a dolog, akkor meg nagyon egyszerű, hagyjátok egymást békén ...


konkrétan a kérdésre nem tudok érdemben válaszolni ... "miért vagy vele ilyen ellenszenves" ? ellenszenves egyébként azt jelenti, hogy neked nem szimpatikus valaki, szóval gondolom arra gondoltál, hogy ellenséges ... azt meg csak te tudhatod, gondolom egyelőre ennyi telik tőled, de még nyilván fejlődhetsz, a korodnál fogva leginkább

2016. nov. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nagyon gyerekes a viselkedésed, ám ismerek fiút, aki kb 26 éves és szinte mindenkivel úgy viselkedik, ahogy magadat leírod. Lehet,hogy azért szivatod, mert nem engeded magadnak, hogy elmondd neki az igazat pedig ez butaság.
2016. nov. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy mi jár a fejedben
2016. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig azt,h egy bunkó vagy
2016. nov. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!