Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen cuki első csók / első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen cuki első csók / első együttlét sztorikat tudtok?

Figyelt kérdés
Kort is irjatok kérlek :D

2020. szept. 12. 16:42
 1/3 anonim válasza:
100%
Szilveszter... (mindketten egy etteremben dolgozunk) nem szeretem a szilvesztert, sem az égi fényeket, mert 6 éve szilveszterkor halt meg a keresztanyukám. Ekkor már együtt voltunk egy ideje, de senki sem tudta.. Kimentünk nézni a tüzijátékot és beazaladtam sírni. Utánam jött, majd megcsókolt először nyilvánosan.. Már az első babát várjuk. Ekkor 21 éves voltam 🥺🥰🥰
2020. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Első vagyok annyi lemaradt, hogy miután hazamentünk ő az én szobámban aludt bebaszva, aztán lehányta a vadiúj szőnyegemet 😂😂😂😂😂
2020. szept. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mostani baratnomet egy buliba ismertem meg (egyikunk se volt jozan) azt mondtak hogy fel iran at csokoloztunk meg simogattuk egymast es masnap rairtam hogy talalkozzunk es mikor odajott egybol mondta hogy nem banta meg ami tortent es nagyon bejovok neki es megcsokolt 🥵
2020. szept. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!