Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves fiúk! Ez túlzás vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fiúk! Ez túlzás vagy jó ötlet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nos, már egy ideje tervezem megszólítani a 2 évvel idősebb crushomat (ő fiú, én meg lány vagyok), de eddig mindig minden megakadályozott (vagy a haverjai jelenléte volt a zavaró tényező, vagy az, hogy csak féltem odamenni), de most! elhatároztam, hogy ha törik, ha szakad, de én adok neki valamit!


Az ötletem az, hogy lerajzolnám, és odaadnám neki a kész munkát.


Ez túlzás? Vagy túl creepy lenne?

Ha ti kapnátok rajzot, nektek mi lenne a reakciótok/első benyomásotok?



Segítsetek kérlek!

Ha tudtok, légyszíves adjatok tanácsot!


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



#szerelem #rajz #párkapcsolat #Crush #Fiú #16éves #Tiniszerelem #rajz
2020. szept. 22. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Nem jó ötlet. Ha olyan beállítottságú, még nevetség tárgyává is tesz. De, hogy a haverjainak körbemutogatja, és ezután összesúgnak a hátad mögött, az biztos.
2020. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit nehezen értettem meg, hogy mit akarsz rajzolni, de felfogtam, hogy őt. :D Nekem tetszene, 16 évesen is tetszett volna. Főleg ha van hozzá telefonszám. :))
2020. szept. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen, igen, rá kellett jönnöm, hogyha le is rajzolom őt, akkor kinevetnek, vagy furának fognak tartani.

Egyébként számítottam ezekre a reakciókra: "Ez eléggé creepy lenne" vagy "ez nem jó ötlet" stb, stb.


Egyébként minden barátnőm ezt a rajzos dolgot javasolta, és azt mondták, hogy "Milyen kis aranyos lenne", és igazából ezért kérdeztem itt rá erre a dologra.


De szerintem inkább maradok az eredeti tervemnél (csak egy egyszerű képeslapot készítek majd neki, állatokkal rajta (amiket én rajzolok majd meg), és a hátuljára meg majd írok valamit :) )

2020. szept. 23. 16:24
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
Ez aranyos ötlet. De ez végső soron a srácon fog múlni. Ha egy intelligens, nyitott gondolkodású srácnak tűnik, akkor van esély, hogy jól fogadná ezt.
2020. szept. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem odamenni hozzá vagy ráírni jobb ötlet. Higgy nekem, sok fiú bizony nem tudná hova tenni ezt az ajándékozást egy vadidegentől. De úgy senki sem.
2020. szept. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!