Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez túlzás lenne fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túlzás lenne fiúk?

Figyelt kérdés
Még csak beszéltem a fiúv és nem találkoztam vele. Szerintetek túlzás lenne megkérni, hogy csináljunk egy olan képen amin megpuszilom az arcán? Nem egy suliba járunk azért nem találkoztunk még. Légyszi ezt nem sértésből de ne okoskodó 20 évesek válaszoljanak. kösziiii. 13/L

2016. ápr. 15. 23:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem odaírni, hogy nagyon jóba vagyunk és minden nap rámír.
2016. ápr. 15. 23:38
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem túlzás, de ettől nem leszel menő... Már nem azért.
2016. ápr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem ezt nem tervezem kirakni sehova csak hogy legyen róla egy emlékem mert nagyon tetszik az a fiú.
2016. ápr. 16. 00:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem túlzás, nyugodtan csináljatok egyet az ilyen képeket később olyan jó érzés visszanézni :)
2016. ápr. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

biztos tetszel neki,hiszen minden nap rád ir.

neked tetszik, akkor miért nem jártok inkább mint hogy legyen egy képed.

csak az emlék marad meg örökre a kép elvész.persze nem baj ha az is van.

ezt egy 20 éves is meg tudja neked mondani.

2016. máj. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennek a nyomorult gyereknek hiába beszélünk.
2016. máj. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!