Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha TÉNYLEG...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha TÉNYLEG szerelmes vagyok draco malfoyba!?

Figyelt kérdés
Tényleg már 2 hónapja nem tudok leszokni róla és már 31éves amúgy és így is minden nap rá gondolok és őt bámulom... Ahogy most kinéz az nem tetszik csak ahogy a Harry Potter és valaki ha lehet segítsen, értelmesen ha kérhetem ne olyat h : majd elmúlik mert tényleg komoly és sok mindenben gátol is...

2020. szept. 23. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Kérj segítséget pszichológustól.
2020. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen kérdések mindig bearanyozzák a napom.👍
2020. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a színészbe vagy szerelmes, akkor az talán még nem probléma(vagy legalábbis nem akkora). De ha egy kitalált karakterbe, akkor fogadd meg az első tanácsát!
2020. szept. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
97%
Hány éves vagy? Csak mert egy bizonyos korig ok, onnantól nem!
2020. szept. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

TÉNYLEG nem lehetsz szerelmes. Ha a színészről van szó, akkor mivel nem ismered, nem tudod, milyen személyiség. Csak a kinézetét szereted, aztán gondolom ahhoz képzelsz valamilyen belsőt, és ebbe az alkotott képbe vagy szerelmes. De nem belé. Ha a karakter, akkor az meg szintén nem egy létező személyiség, kénytelen vagy belátni, hogy ő így ilyen formában nem létezik.

Mit mondjunk? Szerintem mindenkinek volt már hasonló, akár még idősebb korában is, de túllettünk rajta egy idő után. 2 hónap meg egyáltalán nem sok idő. Tényleg sok mindenben gátol, hiszen mindenkit hozzá hasonlítasz, senki nem elég jó, mert senki nem olyan, mint ő.

2020. szept. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem,te csak egy nagy fan vagy.

DE ha tényleg szerelmes vagy,akkor irány a pszichológus.

2020. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Bűvőld meg a varázspálcáját .
2020. szept. 24. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
Én meg Ronba voltam szerelmes 10 évesen 😂😂 2 napig, aztán rá jöttem, hogy ez egy hülyeség... De ha te erre nem jössz rá akkor doki 🤦‍♀️😂
2020. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!