Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Valaki segítene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Valaki segítene? (Több lent)

Figyelt kérdés
A legjobb fiubaratommal hetfon talalkoztam 2 ev utan. Nagyon hianyzott es csak videochaten tartottuk a kapcsolatot. De amikor talalkoztunk ugy olelt at mintha egy par lennenk. Azt gondoltam hogy biztos csak mert o ilyen a lany barataival. De amiota talalkoztunk hetfon mindig o keres elobb, szinte azonnal valaszol. Es mivel ez nekem gyanus volt de nem akartam rakerdezni hogy mit is erez irantam ezert egyik baratnom segitseget kertem. O osszeirt nekem par kerdest es elkuldtem azt a Szabinak (legjobb fiubaratom) mintha egy korlevel lenne. Es az egyik kerdes (amelyikbol a legjobban levehetok az erzesei) az volt, hogy kiprobalna-e velem a parkapcsolatosdit? (nyilvan nem igy volt megfogalmazva pontosan). Es o erre azt valaszolta, hogy ha nem lenne koztunk ekkora korkulonbseg (hozzatennem hogy a Szabi kozt es koztem 4 ev van es o Pest mellett lakik en meg Fehérvár mellett) es ha nem valasztana el minket 60km akkor igen. Na es ebbol mar ugy nagyjabol elhiszem hogy tenyleg tobbet erez irantam baratsagnal. De nem merek rakerdezni, mert ha beigazolodik a gyanum akkor nem lenne szivem neki nemet mondanom mert nem akarom megbantani, de ha meg nem igaz amit gondolok akkor full hulyenek fog nezni es konkretan elcseszem a baratsagunkat... Valaki segitene? Nagyon halas lennek erte🥺❤

#szerelem vagy barátság #A legjobb fiúbarátom többet érezhet? #Vajon tényleg szerelmes belém?
2020. szept. 5. 21:38
 1/4 anonim válasza:
97%
Ha nem akarsz semmit, akkor minek kérdeztél rá tőle? Ezzel lényegében te hoztad szar helyzetbe őt! Ha visszautasítod az a te hibád lesz, és ő fog összetörni! (Szerintem picit bunkó dolog volt ez!)
2020. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy szerelmes lenne (persze nem lehet tudni), de barátnál többként néz rád. Nem kell megkérdezni tőle, egyszerűen megmondhatod neki hogy a legutóbbi egy baráti találka volt és reméled nem érti félre. Kedveled mint barát, de ennél nincs többről szó.


Ha gyanús a helyzet (úgy érzed többet érez), azzal érdemes kezdeni valamit. Hülye módja volt, hogy körleveles cuccal próbáltál infót szerezni, de még fiatal vagy. Vele kellett volna beszélni, hogy ne értse félre ami köztetek van és hogy te hogy látod a kapcsolatotokat.


Az hogy a barátság tényleg barátság-e köztetek vagy csak azért jófej veled hogy talán majd egyszer lesz valami, az megint egy olyan kérdés, amivel foglalkozni kell.

2020. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha fontos mint barát akkor beszéld meg vele ezt az egészet, én lehet hogy elmondanám neki azt amit most leírtál, a kétségeidet és az érzéseidet.
2020. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is félrevezetted a körleveles dologgal, most lehet azt hiszi, hogy te is többet akarsz. 🤔 Jó lenne tisztázni az ő és a te érzéseidet is egymás közt, ugyanakkor ha elmondod, hogy te nem szeretnél többet barátságnál, lehet hogy nem érti meg és barátként is elveszíted őt.
2020. szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!