Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 15 éves lány és egy 23...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 éves lány és egy 23 éves fiú között lehet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
?

2020. szept. 24. 07:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
27%

#10: Ne is várj rá választ. Ebben a kategóriában ez az adu-ász. Még senki nem tudta megindokolni, hogy ez miért is baj, de felettébb hangzatos tud lenni, és ha nem tudnak érveket felhozni, ezt mindig be lehet dobni.

Úgy elképzelem azt a jelenetet, amikor egy évek óta harmonikus kapcsolatban levő pár az egyetem végeztével rögvest szakít, ha valamelyikük másoddiplomára menne. Vagy ha a képzése nem ugyanaddig tartana. Hiszen akkor már egyik tanul, másik meg dolgozni fog. :D

Na, megyek, és rettegek kicsit, hogy mi lesz, ha a gimi végeztével a barátnőm dolgozni megy, én meg egyetemre, hiszen akkor már nagyon más lesz az életünk, és nem is lesz közös témánk, hiszen tudjuk, hogy egy dolgozó csak a munkáról, egy tanuló meg csak a matek tézéről tud beszélni. :D

2020. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
50%

10: Nem is írtam, hogy kislány. Oda van írva, hogy "hozzá képest". A 23 éveshez képest.


""a fiú meg már lehet, hogy dolgozik"


És akkor mi van? Most komolyan kérdezem, miért is baj az, ha valaki már dolgozik, a szerelme meg nem?"


Ilyenkor az van, amit a 9-es írt.

2020. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

13: Ha szerinted egy 15 éves egy huszonéveshez nem kislány, akkor gondok vannak a fejedben. De tudom, mindenhol nyomatni kell, hogy már a kislányokról is rögtön a szex jusson a férfiak eszébe, már minél fiatalabb korban szexualizálni kell a gyerekeket. Ja, nem a gyerekeket, csak a lányokat.

Gondolom, te is olyan nyomi vagy, akkor 20 feletti lánnyal, nővel már nem mer szóba állni. Vagy aki szerint 20 felett egy nő öreg és már leamortizálódik.

Akkor hajkurászd csak a kislányokat, de ne terjeszd, hogy ez a normális.

2020. szept. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
13%

#14


Na, álljon meg a menet.


Először is: a mai fiatalok átlagosan 16 évesen veszítik el a szüzességüket a statisztikák szerint. Vagyis nem arról van szó, hogy akkor szereznék az első szexuális tapasztalatukat, hanem akkor érnek el odáig, hogy már az aktushoz is eljussanak. Engedd meg, hogy egy olyan 15-16 éves csajt, aki már orálisan kielégítette az egyetemista haverját "barátság extrákkal" kapcsolatban - ami manapság hatalmas divat -, ne tekintsek kislánynak, mert ez a "kislány" szó meggyalázása. Akkor meg végképp ne tekintsem annak, ha már aktív nemi életet él.


Másodszor. Az én fejemben kislány az a valaki, aki egyrészt kislányosan néz ki, másrészt kislányosan viselkedik, ezzel összefügg az életkora is, ami sokszor erre utal. Amikor azonban azt látni, hogy a bulikban a 175 cm magas, nagy fenekű, nagymellű tinik ringyóskodnak, akkor az evolúciós ösztön nem azt fogja az észbe juttatni, hogy kislányokról van szó, hanem olyan nőkről, akik az állami törvények, és testi érettség szemszögéből is alkalmasak a szexuális kapcsolatra.


Ez minden egészséges pasi esetében így van, csupán illemből koptatják le a 16 évest, ha megtudják a korát. Mert a társadalmi nyomás szerint "illetlenség" lenne, ha 25 éves korára megkefélné azt a lányt, akkor is, ha már a fél baráti köre végigment rajta.


Harmadszor, semmilyen körülmények között nem támogatom az igazi kislányok hajkurászását, de azért ne keverd már össze a kislányokat a tinikurvákkal, mert a kettő nem ugyanaz!


Negyedszer, én nem vagyok az a fajta ember, aki kifejezetten a fiatalabb nőkre bukik. Egy 40 éves MILF-től is el tudok ájulni.

2020. szept. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
10%

"Gondolom, te is olyan nyomi vagy, akkor 20 feletti lánnyal, nővel már nem mer szóba állni."


Ismét tévedtél. A volt barátnőm 22 éves volt. És volt már arra példa, hogy visszautasítottam egy tinit.

2020. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Semmi baj, ha 15-16 évesek szexelnek, egymással, nem felnőttekkel.

Hiába van nagy melle, hiába húz fel kihívó ruhát, attól még nem lesz felnőtt. Agyban.

De ha nem érted, akkor lehet, hogy te is még egy kisiskolás szintjén vagy. Hozzád lehet, hogy még érettek is lennének a tinik :D

2020. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
0%

#17


Ki, hogy látja. Ha nekem lesz egy 15-16 éves lányom, biztosan nem fogom hagyni, hogy egy pelyhesfaszú kanos tinifiú gyakoroljon rajta. Én is voltam annyi idős, szóval jól tudom, hogy a pasik többsége miként viszonyul abban a korban a nőkhöz, szexuális tapasztalatot akar szerezni. Tehát én inkább támogatnám egy 20-22 éves komolyabb sráccal való kapcsolatát.


"Hiába van nagy melle, hiába húz fel kihívó ruhát, attól még nem lesz felnőtt. Agyban."


Tehát te komolyan azt hiszed, hogy amint valaki elmúlt 18 éves már felnő agyban?


"De ha nem érted, akkor lehet, hogy te is még egy kisiskolás szintjén vagy. Hozzád lehet, hogy még érettek is lennének a tinik :D"


Nem arról van szó, hogy nem értem, hanem arról van szó, hogy másként látjuk ezt a témát. Számodra az életkor a döntő, vagyis ha egy fejletlen, buta nő már elmúlt 20 éves, akkor az neked felnőtt. De ha egy testileg és szellemileg érett lány még csak 16, akkor az még kislány.


Ez az, amivel én nem értek egyet.

2020. szept. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
87%
Aha, csak utána ezek a 15 éves nagylányok akik nagggyon érettek, jönnek ide gyakorira, hogy "a pasim a combomhoz érintette a péniszét, ugye nem vagyok terhes??"
2020. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
80%

23 vagyok. Úgy érzem, hogy egy 18 éves és köztem is fényév távolságnyi különbség van, nem hogy egy friss középiskolás kislány között.

Nagyon sok a 8 év különbség.

2020. szept. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%

18# de neked is az életkor a döntő. Hiszen azt írod, hogy Te nem engednéd, hogy a lányod egy 16 körüli sráccal legyen, mivel hogy tudod mit akarnak.

De hol maradnak a kivételek?

Mindegyis, a lényeg az, hogy Te is korhoz kötöd a dolgokat.

2020. szept. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!