Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet normális szerelmi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Seymour99 kérdése:

Lehet normális szerelmi kapcsolat egy 18 éves fiú és egy 14 éves lány között?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki életem első komolyabb kapcsolata kezd kialakulni. Egyetlen bökkenő hogy pár napja tudtam meg hogy 14 éves a lány. Engem nem igazán zavar, viszont félek tőle hogy a környezetem meg az emberek pedofilnak nyilvánítanak, mellesleg meg mennyire lenne egészséges egy ilyen kapcsolat... Szerintetek? Mennyire elfogadott ekkora kor különbség?


18/F



2018. febr. 13. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Mitől lennél pedofil?elmult 14 elmúlt s ha beleegyezett akkor mehet mindenki a pi...ba
2018. febr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lazy Lover ***** válasza:
57%
miért ne lehetne?!
2018. febr. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%

14 évesen komoly kapcsolat? Mitől komoly?

Majd 24 évesen, megfelelő élettapasztalattal, érzelmi intelligenciával, intelligenciával, szellemi érettséggel majd lehet komoly kapcsolatot alakítani, de egy most kibontakozó kamasz gyerek, aki az érzelem zűrvarának kellős közepén jár, keresve önmagát, mindent lehet, csak komoly kapcsolatot nem.

2018. febr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy egy idő után nem lesz közös témátok, érdeklődésetek. Mivel a lány fiatalabb, lehetséges, hogy keresni fog magának mást. Ha még szép is, lehet több srácnak is tetszik. Komoly, igazi kapcsolat szerintem sem lehetséges, jobb lenne, ha lenne ennél fontosabb dolgod/dolgotok is.
2018. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 egy ilyen kapcsolatból lettek szüleim házasok szóval..
2018. febr. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat :), ha valakinek van még véleménye akkor várom.
2018. febr. 13. 20:30
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg.

És áldd az Istent, hogy találtál valakit.

2018. febr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

A környezetnek mindig lesz valami baja, akár kapcsolatban vagy, akár nem. Rájuk nem szabad hallgatni. Maximum a barátidra, és szüleidre.

Egyébként, igen lehet. Egy osztálytársam most lett 17, és egy 24 éves sráccal van együtt. Lassan négy éves kapcsolat. :)

2018. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8: Szóval a lány 13 volt a srác meg 20.. Ehhez kell gyomor.
2018. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát senkinek nem tetszett. De a lány kitartott, és a kapcsolatuk még mindig működik. Én se hinném el, ha nem a saját szememmel látom. Persze egy ilyennek az esélye egy az egymillióhoz. Egyébként én is a te véleményeden osztozok, de ez van. A kivétel erősítí a szabályt. :)
2018. febr. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!