Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj ennyire elveszíteni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire elveszíteni valakit?

Figyelt kérdés
A volt barátommal úgy ismerkedtünk meg ,hogy kezdő voltam a hegedülésben, és ő tanított meg arra,hogy mennyire lehet élvezni a zenét. Beleszerettünk egymásba...de....egy veszekedésünk után elköltöztek külföldre és nem beszéltünk többet, ez volt 3 hónapja. De még mindig nem tudom feldolgozni a történteket és minden napom azzal telik,hogy csak a vele eltöltött időre gondolok és már alig állok szóba bárkivel is az ismerőseim közül. Úgy érzem mintha ejtettek volna az életből és nem találom a helyemet.

2020. szept. 25. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ez ilyen, mindenki életében előfordul, ha már nem tudsz rajta változtatni, akkor próbáld meg elterelni a figyelmed, és bízz benne, hogy idővel jobb lesz.
2020. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
így jártál
2020. szept. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 kommentelő, ez nem így működik...
2020. szept. 25. 20:54
 4/7 Stark2000 ***** válasza:
100%

Mindannyiunk életében van / lesz ilyen. Engemet is faképnél hagytak már hasonló szituációban. Én nem igazán tudok olyan óriási, működőképes jótanácsot mondani, mivel én sem találtam. Nekem az idő segített (másfél év), illetve jött új személy az életembe, aki feledtette az emlékeket. Most is tökéletesen emlékszek arra, hogy mikről beszélgettünk hajnalokon át, de a helyzet az, hogy elengedtem. Gondolj ezekre a szép időkre úgy, mint egy könyvre. Elsőre amikor "elolvastad" azokat a "lapokat", bizonyára nagy hatással voltak rád. Most is elolvashatod ezeket az oldalakat, de mégegyszer nem tudod átélni úgy. Meg kell tanulni tovább olvasni, had jöjjön egy új fejezet.


Remélem érthető a metafora, bocsi ha túlzottan is nyálas lett.

2020. szept. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez nagyon szép volt, köszönöm
2020. szept. 26. 07:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért fáj annyira, mert fontossá vált számodra és mert hirtelen, váratlanul veszítetted el, azaz a helyzet lelkileg felkészületlenül ért.. Ehhez jön hozzá, hogy hiányoznak a hatékony módszereink ahhoz, hogy veszteségeinket megfelelően fel tudjuk dolgozni, így időben elhúzódhat, elmélyülhet a lelki fájdalom. Egy érdemi segítséget nyújtó könyvet ajánlok figyelmedbe, a címe: Gyógyulás a gyászból.
2020. szept. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy ő is ugyan így érez most, mint te.

De hidd el, idővel nem lesz már rossz. Azt nem mondom, hogy el fogod elfelejteni, mert az lehetetlen, de jobb lesz.

Beszélgess a barátaiddal, csináljatok valamit közösen, vagy akármi, ami elterelheti róla a figyelmed.

2020. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!