Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha nem akarom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés
5 hónapja vagyunk együtt és 2 hónapja "kezdődött" el hogy komolyabban vitázunk.Kialudt a tűz,de még szeretjük egymást csak már a sok vita miatt nem úgy mint rég.Hogy hozzam vissza tüzet.Sírt és aztmondta ha majd egy kicsit érzem azt mint régen akkor fogok ezért harcolni, ezt egy vita után.Mit tegyek hamarosan találkozok vele.Hogy hozzam vissza a tüzet ha vele szembe állok, mit mondjak neki?

#Szerelem-Párkapcsolat-Szenvedély-Tűz
2018. dec. 26. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljetek át mindent. Mondjátok el mi bántja a másikat, egyszerű csak dumáljatok azokról a dolgokról amik ezt a sok veszekedést generálták köztetek. Aztán indítsatok új lappal.
2018. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, köszönöm

És a tüzet hogy próbáljam meg visszahozni?

2018. dec. 26. 17:39
 3/4 Thispain ***** válasza:

A tűz 3 feltétele:

- égési hőmérséklet

- éghető anyag

- Oxigén


Oxigén van a légtérben, égési hőmérséklet az égés által lesz, neked csak éghető anyagot kell hozni. Én erre fehér foszfort, és fát ajánlanék.

2018. dec. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az már régen rossz ha 5 hónapos kapcsolatban kialudt a tűz. Az exemmel ez volt és még próbálkoztunk, de aztán mondtam viszlát. Sokkal rosszabb volt így mintha akkor mondtam volna...

Ha több év házasság vagy párkapcsolat után alszik ki a tűz akkor ott kell tűzvisszahozáson gondolkodni és nem egy tini párkapcsolatokhoz kiirt kérdésnél:)

2018. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!