Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ötlet, hogy mivel lepjem meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötlet, hogy mivel lepjem meg a páromat?

Figyelt kérdés

Lassan elérkezik a kapcsolatunkban, hogy először lefekszünk. Viszont szeretnék valami meglepetést a páromnak, első alkalomra. Valakinek lenne ötlete erre? Valami szexi ruha, fehérnemű vagy kiegészítő? Ti mivel készültetek első alkalomra vagy a többire?

20/L



2020. szept. 29. 20:57
 1/4 Stark2000 ***** válasza:
100%
Barátnőm "anno" necc harisnyát vett fel és csipkés fehérneműt. Talán nem tűnik nagy extrának, de én akkor oda-vissza voltam a látványtól.
2020. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy szexisebb összeillő bugyit és melltartót vettem. De nálam ez extrának számít, mert sportmelltartót hordok.
2020. szept. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Öltözz Dominának!
2020. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Ne szőrteleníts :D

Azon biztos nagyon meglepődne :D bár úgy lenne a legjobb ha már korábban elkezdted volna mert akkor kész dzsungel lehetne rajtad.


De amúgy szerintem nem kell túlgondolni. Ha feltétlen akarsz valamit akkor neked kéne tudnod hogy mi tetszene neki.

2020. szept. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!