Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mivel lepjem meg a paromat...

Mivel lepjem meg a paromat karacsony alkalmabol? 😊

Figyelt kérdés
Barátommal 1 hónapja vagyunk alkotunk egy párt,így ez lesz az első karácsony együtt 😊 Amit tudok, hogy szereti a mentalistát, akár ezzel kapcsolatosan is kaphatna valamit, említett órát, és parfümöt is, nem célzásként mondta ezeket, hanem megjegyeztem őket😊 Ha esetleg ezekből az ajándékokból kapna, biztos, hogy meglepném valami személyes ajándékkal is még😊 Ha valakinek támadna egy ötlete ne tartsa magában és elore is koszonom!😊

2018. dec. 14. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az óra és a parfüm bőven elég személyes 1 hónap után! Főleg, ha említtette is. Tehát főleg az óra esetében, örömmel viselné, mert egyrészt hasznos, másrészt tőled kapta. Én órát választanék neki mindenképpen! 1 hónap után nem kell túlzásokba esni, de esetleg a parfümöt is megveheted mellé, ha van rá keret :)
2018. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az órát én is jobb ajándéknak vélem, mint a parfümöt😊 Nyilván tudom milyet használ, de az óra személyesebb!😊 Köszönöm szépen a segítséget!😊
2018. dec. 14. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!