Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El kéne mondanom neki? Lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondanom neki? Lenne értelme? Inkább elkéne engednem végleg?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel már kb 5 éve ismerjük egymást. Én most vagyok 20, ő 19. Régen együtt voltunk egy kis ideig, de annyira hamar belerohantunk, hogy megegyeztünk, barátként folytatjuk a továbbiakban. Részéről úgy hiszem elmúlt ez az érzés, viszont részemről nem, én azóta is kedvelem, szeretem őt és szeretnék vele lenni. Elhívott a ballagásukra, szeretné ha ott lennék. A szülei, tesója egy barátja, és egy srác aki udvarol neki meg én együtt fogunk elvileg majd kajálni. Nem nagyon tudom elviselni, ha látom hogy más udvarol neki, meg ilyenek... Ő nem tudja, hogy én még mindig érzek iránta és kissé tartok tőle, hogy ha megtudná, eltolna magától. Szerinte helyes vagyok, bírja a személyiségemet is, de nem tudom, többként-e mint barát. Régen volt, hogy barátság extrákkal kapcsolatunk volt egy darabig, viszont neki sokszor volt bűntudata miatta, így abbahagytuk ezt. A ballagás után náluk aludnék, én az ő szobájában, ő pedig az anyjával egy szobában, tehát mi külön lennénk. Beszélni se valószínű hogy tudnánk ketten mert valszeg ő kimerült lesz a ballagás után, ahogy mondta is. Meg most úgy van vele, hogy a srác aki udvarol neki, hagyja hogy tegye, de nem vág bele a kapcsolatba míg nem érzi úgy, hogy szerelmes.

Nem tudom mit tehetnék, mit kellene tennem.. Mindketten elég szeretethiányosok vagyunk, kissé kapcsolatfüggők, bár nekem már 2 éve nem volt kapcsolatom pont azért mert iránta érzek és más irányába így nem tudok, neki van egy kis apakomplexusa is. Ő piszok jól néz ki, én meg... Sose bírtam magam a tükörbe, aminek megvannak az okai, de ez mellékes.

Szóval nem tudom mit kellene tennem, mi lenne a helyes. Nem tudom, tényleg úgy szeretem-e, vagy csak az egyedüllét, a szeretethiány beszél-e belőlem. Egyre inkább úgy érzem, hogy sosem lesz párom, ha mégis, nem elsz egészséges kapcsolatom, mert nem tudom fenntartani hosszútávon azt... Mit tegyek?


2020. okt. 3. 15:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsosorban tisztazd le magadban, hogy most akkor szereted vagy csak kell mar valaki, mert, ha netalan viszonozza a "kamu" szereteted, akkor megbantod és osszetorod.

Masodik: ne azert legyen bnod, hogy jobban erezd magad es jobb pasinak lasd a tukorben az arcod+ hogy vegre szerethetsz valakit, elsonek tedd rendbe az onertekelesed, onbizalmad, mert ha masoktol fuggesz hamar osszetorsz

Harom: jo baratok vagytok, meg szep hogy elmondod ha tobbet erzel, hisz baratok vagytok (az teny, ahogy a pelda is mutatja, nincs fiu lany bff) egeszen biztos hogy meghallgat, max mondd azt, hogy nem akarod ot siettetni nyugodtan gondolja at az erzeseit es ha megvan akkor hivjon fel es talizzatok, hogy megbeszeljetek. DE ismetlem elobb magadban tisztazd mit erzel

2020. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!