Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok még belé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok még belé?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok együtt a barátommal akit mindennél jobban szerettem és szeretek is viszont már úgy érzem nem szerelemből.

Csókolozni sem szeretek már vele mert hányingerem van tőle annyira nem akarom

Annyira nem várom hogy találkozzunk, nem is nagyon csinálunk együtt semmit és elkezdtek idegesíteni dolgok, amik eddig nem vele kapcsolatba és néha idegesít is

Azt álmodtam valamelyik este, hogy szakítottunk és ugy keltem fel hogy na dejó szabadság.

Viszont vannak pillanatok mikor minden jó,nem sokszor de vannak

Szerintetek mit kéne tennem?



2020. okt. 3. 21:44
 1/3 Aesma Daeva válasza:
74%
Hogy lehet hányingered egy csóktól ?
2020. okt. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Velem ugyan ez volt. Tehernek éreztem minden napot amit együtt töltöttünk (mondjuk soha nem is csináltunk semmit, csak sorozatoztunk), nem szerettem már vele együtt aludni, csókolózni még annyira se, nemhogy egyéb "romantikus" dolgot... Egy idő után minden egyes mondatán felhúztam magam, idegesített amikor kérdezett valamit, idegesítettek a smiley-k amiket messengeren írt, és úgy éreztem, elvette minden szabadságomat, mert az egy kötelező dolog, hogy együtt vagyunk, akkor vele KELL lennem.


Szakítottam vele. Utána olyan felszabadult és boldog lettem, mint soha azelőtt. Új hobbikat találtam, több időm jut arra amit szívesen csinálok, többet találkozok a barátnőimmel, és érezhetően kevésbé vagyok stresszes.

2020. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ennyire nem érzed jól magad a kapcsolatban akkor lehet meg kéne fontolni a szakítást, nem gondolod?
2020. okt. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!