Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám elfelejteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfelejteni a lehető leghamarabb akibe őrülten szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Ez az egész kapcsolat 9.osztályban alakult ki, hogy megtetszett nekem néztem, aztán ő is nézett engem ebből jött hogy szemezgettunk elég sokat, aztán oda jött hozzánk beszélgettünk de valamiért mindig bunkó stílust váltottam ha ott volt, aztán megbántottam, nem szóltunk egymáshoz de ha láttuk egymást csak is egymást néztük, aztán ő bántott meg, elkezdtem kerülni, de még mindig szemeztünk és figyeltük a másikat ez ment 1 éven keresztül. Aztán 10.osztályban ugyan ezek hogy megbántottuk a másikat de tovább néztük egymást, aztán hogy tudjam tényleg érdeklem-e, egy fiú vállára hajtottam a fejem hogy mit csinál és mikor látta elég csúnyán nézett minket, aznap még suliba is folyton a nyomomban volt és keresett, de még mindig csak néztük egymást, aztán eljött a 11.osztály, ott már egyáltalán nincsen semmi már nem is nézzük egymást, csak elmegyünk egymás mellett és ennyi, szóval mit kéne tennem hogy elfelejtsem vagy hogy újra érdekeljem vagy valami ilyesmi, mit csináljak?
2020. okt. 4. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valaki mással.
2020. okt. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valójában mit szeretnétek? Ezt kellene tisztázni először. Addig mi sem tudunk tanácsot adni, ezt nektek kellene megbeszélni.
2020. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én azt szeretném, ha végre együtt lehetnénk!
2020. okt. 4. 19:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd el sztem a leányzónak h neked tetszik. Max visszautasít de legalább megtudod h mit szeretne.
2020. okt. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány:)
2020. okt. 4. 19:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Mond el a fiúnak, hogy tetszik. Sok boldogságot meg sok sikert stb.
2020. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek a fiú viselkedése alapján érdeklem, mármint tetszek neki?
2020. okt. 6. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!