Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szerelmes vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
9 hónapja minden napom róla szól,pedig életemben még csak egyszer beszéltem vele. Egy gimibe járunk, de nem beszélünk csak annyi hogy köszönünk egymásnak. Nem tudom mit tegyek,oda menni beszélgetni nem tudok mert sosincs egyedül. Messengeren már egyszer ráírtam akkor az egyszer beszéltünk de nem akarok megint ráírni mert nem lenne jó ha levágná hogy tetszik azelőtt hogy megismerne. Fogalmam sincs mit tegyek. Próbáltam már elfelejteni de sajnos az nem olyan egyszerű

2020. okt. 12. 19:00
 1/3 anonim válasza:
100%
Próbálj vele beszélni.Elősször az is elég,ha megkérdezed,hogy melyik terembe lesztek következő órán.Később,akár kölcsön is kérhetsz tőle valamit,vagy megkérdezheted, hogy sikerült a dolgozata.Mikor már egy kicsit jobban ismered nyugodtan menj oda beszélgetni hozzá,hidd el egyik fiút sem szomorít el,ha odamegy hozzá egy lány.Beszélgetés közben pedig a hangjából és a mimikájából rájöhetsz,hogy bejössz e neki.
2020. okt. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nekem is volt egy fiúm, aki a matek feladatgyűjteményem kölcsönkérésével mutatkozott be. Sok szép évet töltöttünk együtt gimis koromban.:-)
2020. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Először is át kell gondolnod mit szeretnél. HA tetszik, akkor nem elfelejteni kell hanem nyitni felé elmondani mit érzel! Ha messengeren beszéltek akkor megkérdezheted hogy elmennétek e egyszer sétálni vagy kávézóba stb mert kíváncsi vagy és megszeretnéd ismerni. Onnan meg rajtatok múlik hogy mi lesz. Szerintem sokkal jobb elmondani és kettesben találkozni mert az is lehet hogy nem tetszel neki de az is lehet hogy egy pár lesztek igazából mind1 mert ott lesz benned hogy mindent megtettél és nem lesz benned az hogy mi lett volna ha. Ne várj fölösleges menj oda tedd meg írjál mert így semmi nem fog történni és nem fog összejönni-
2020. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!