Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem, hogy kb. szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem, hogy kb. szerelmes lettem egy külföldi srácba. Elég gyakran gondolok rá, zavar, ha nem ír. Hogy szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

Nagyon ki tud akasztani, ha nem ír, főleg, hogy folyton rá gondolok, és egész nap lenne mondanivalóm neki. Amikor beszélünk, akkor elég jl elvagyunk, kb. mindenről tudunk beszélni. Csak az a gond, hogy nem beszélünk túl sűrűn. Vagyis nekem kevés. Pedig amiről én tudok, egész nap nem sokat csinál, néha elmegy a barátaival, este dolgozik, de amúgy sokat otthon van.

Szóval ugye az lenne a problémám, hogy én nagyon kedvelem sokat beszélnék vele, de ő nyilván nem. Azt tudom, hogy kedvel, de mégsem ír.

Mit csináljak, hogy ne gondoljak folyton rá, hogy ne vonjam kérdőre, hogy miért nem írt, ne idegesítsen ez? Nem akarok tapadni(mondjuk már kicsit megtettem), mert nyilván idegesítő is, meg félek, hogyha rájön, hogy ennyire hatással van rám, akkor ki fogja használni a helyzetet.

Nem hinném, hogy neki jobban fel tudnám kelteni az érdeklődését, szóval én mit csináljak, hogy ne érdekeljen ennyire?

Köszönöm szépen, ha válaszolsz!



2020. aug. 2. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Töröld le mindenhonnan, tilsd le
2020. aug. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

de akkor ezek szerint már írtatok, csak ő már kezdi abba hgyni, mert nem hiszi, hogy megéri megtartani a kapcsolatot?


Vagy talán bizonytalan, és nem tudja, hogy szereted (még)?

2020. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, már beszéltünk, de alig szokott visszaírni, vagyis mindig sokkal később. És akkor is, van, hogy nagyon jól elbeszélgetünk, de sokszor csak ilyen igen, nem, ilyesmi válaszai vannak, nem tudunk normálisan beszélni.
2020. szept. 28. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:

mennyire tud magyarul?

lehet ez az oka a szűk válaszainak

2020. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Angolul beszélünk. Mondjuk tényleg nem tud annyira angolu.
2020. szept. 29. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
Szemelyesen beszeltetek?
2021. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Messengeren, néha videochaten.

De már nem beszélünk és én szakítottam meg a kapcsolatot egy pár hete. Előtte is voltak időszakok, amikor kisebb ideig nem beszéltünk, de ez már véglegesnek tűnik, már rég meg kellett volna tennem.

2021. jan. 5. 22:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sajnos (vagy nem sajnos) nem erdekled,talalsz nala jobbat.Legalabb megmondhatta volna,ne kifogasolt volna ezzel azzal,ez a legundoritobb.Kornyezetedben van aki erdekel vsgy ot erdekled?
2021. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!