Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan,hogy egy fiú és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan,hogy egy fiú és egy lány még általános iskolában összejönnek és együtt élik le az életüket?Együtt öregszenek meg?

Figyelt kérdés
Például osztálytársak általánosban,13-14 éves korukban összejönnek és nem szakítanak soha,egész életükben hűségesek egymáshoz és soha nem csalják meg egymást?Felnőtt korukban összeházasodnak és soha nem válnak el?Fiatalon összeköltöznek és együtt is laknak amíg élnek.Van ilyen?

2020. okt. 13. 20:31
1 2
 11/18 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Volt apósomék voltak így de már elváltak
2020. okt. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyet láttam. Sajnáltam, mert a lány nekem is nagyon tetszett:(
2020. okt. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. Ismerek is egy ilyen párt. Asszem 20 éve vannak már együtt, és általános 8. osztályban jöttek össze.
2020. okt. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
A nagyszüleim már mindketten 70év felettiek. Középiskolás korukban találkoztak és azóta is együtt vannak és boldogok. Azt nem tudom hogy volt e párjuk előtte, de valószínűnek tartom hogy igen.
2020. okt. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyen párt: 6 évesen, első osztályban ismerték meg egymást, most meg már 60-on túl vannak. Középiskolai ismeretségböl több ilyen párt is ismerek, ők 50 körüliek.
2020. okt. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Óvodába/általános iskolába egy csoportba/osztályba jártam a feleségemmel. Igaz kihagytunk jó pár évet, de 31 évesen jöttünk össze, 33évesen házasodtunk és utána közös gyerekünk is született :)
2020. nov. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
67%

Ilyen a mai világban már csak a mesében van...

Anyum 15, volt apum meg 17 amikor osszejottek. Mai napig együtt vannak, 3 gyerekkel, a középső én vagyok:)

2020. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyen a mai világban már csak a mesében van..."

Nem, most is vannak ilyenek. Akik nem mennek a fősodorral, azoknak ma is van rá esélyük. Csak persze őket nehezebb észrevenni, mert ők nem azok a típusok, akik kiteszik a kirakatba a nemi életüket.

2020. dec. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!