Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezt közeledésnek venné?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt közeledésnek venné?

Figyelt kérdés

Egyik osztálytársam tetszik és arra gondoltam mikor kihúzzuk hogy ki kinek ad karácsonyi meglepetést ha nem én húznám őt akkor elcserélem a cetlijét azzal aki húzta és a csomag mellé írok egy verset is amiben bókolok neki de csak így általánosan hogy jól néz ki meg cuki. Nagyon jóba vagyunk, mindennapos része az életemnek. Ezt szerintetek közeledésnek venné?



16/F



2020. okt. 17. 12:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon cuki dolog lenne.
2020. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyos, sőt ha már tényleg nagyon jóban vagytok, nem is szükséges az a cetlicsere, simán megajándékozhatnád és írhatnál hozzá egy nem túl nyomulós verset anélkül, hogy a "kötelességed" lenne a húzás miatt.
2020. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De szerintetek ez baráti gesztusnak is vehető vagy inkább közeledés?
2020. okt. 17. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Baráti közeledés.
2020. okt. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen a lány? Mesélsz róla?
2020. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!