Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit irjak arra hogy,hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merci3 kérdése:

Mit irjak arra hogy,hogy (akarsz meg gyogyitani?)?

Figyelt kérdés

Amugy 2 eve ismerem most jottunk ossze par hete, nagyon kedvelem, es beteg volt en meg irtam neki hogy (majd meg gyogyitallak) aztan vissza kerdezte hogy mivel, de arra mar nem nagyon tudtam mit reagalni.

De amugy nagyon szeretem:(



#szerelem #elme #nyugodtság #Durva beszelgetes #Gondolkozo
2020. okt. 21. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Egy jó szipiszopi mindent meggyógyit. De egyébként pl az öleléseddel vagy szeretettel vagy akármi.
2020. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát lehet erre játékosan is reagálni, huncutul - ha van olyan a viszonyotok már: "egy (meztelen) gyógymasszázsra gondoltam, ha megfelel!" vagy gondoskodóan: "főzök neked teát és betakarlak puha takaróval."

De a kérdése valszeg szexuális utalás, szóval kapható-e vagy a játékra vele? :-)

2023. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!