Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jelent/számít valamit ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent/számít valamit ez?

Figyelt kérdés

Szóval, igazából ez egy régi és lényegtelen dolog de érdekelne engem hogy miért csinálta a fiú ezt velem...

Hatodik osztályban többször volt az hogy szünet után be volt zárva a termünk és nekünk ezért az ajtó előtt kellett "csöveznünk". Ilyenkor mindig az egyetlen fiú barátom odajött hozzám, hátulról átölelt és nem engedett el egészen addig amíg a tanár nem jött... Elég erősen szorított és tényleg esze ágában se volt hogy elengedjen ezért mindig taposnom kellett a lábát de ez is csak akkor volt a leghatásosabb mikor kissebb sarkú csizma volt éppen rajtam. Egyszer meg is kérdezte hogy járnék e vele és mondtam hogy nem, aztán mondta hogy úgyis csak viccelt (amúgy tényleg úgy tűnt mintha viccelt volna, hozta a formáját :D)

Ez jelentett volna valami kedvelést irántam? Mert én akkoriban pont kedveltem őt, bár ezt akkor senkinek se mondtam el...

Most van élete legelső kapcsolatában egy nagyon szimpi lánnyal és örülök hogy talált valakit, bár sajnálom hogy eltávolodtunk egymástól.


21/L



2020. okt. 22. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy kedvelt, hiszen a barátod volt, az egyetlen fiú barát. :)


Te tudod hogy jelent e ez valamit....

2020. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem csak barátilag kedvelt vagy talán lehetett valami vonzódás is? Ennek már 9 éve de valamiért nem hagy nyugodni...

Mikor hazafelé ment akkor is mindig a hosszabb utat választottam csak hogy tudjak vele beszélgetni és mindig kérdezte is hogy miért azon az úton megyek mikor mehetnék a sokkal rövidebben is.

Vagy lehet hogy csak azért volt mert ugye ő inkább a lányok társaságában érezte mindig jól magát és többnyire csak velem és a barátnőimmel lógott. Bár velük ilyet belegondolva nem csinált.

2020. okt. 22. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy időnként volt valami vonzódás...de gyorsan el is múlhatott... én is éreztem már egy barátom iránt,de csak egykét napig, aztán visszament barátzónába.


Viszont kár ezen rágódnod, kicsit régen történt... :(

2020. okt. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a tény, hogy hosszan ölelt, azt jelenti, hogy nemcsak barátként tekintett rád. Az, hogy Te mindezt perceken át tűrted, azt jelenti, hogy a Te szívedet is megbizsergette az ölelése.

Mindezek után az érdeklődésére, hogy járnál-e vele, azt felelted, hogy nem.

Igaz hogy fiatalok voltatok, nem voltatok érettek a szerelemre, de ő vette a válaszod és hagyta az egészet. Most már késő rágódni rajta, mert "lekésted a vonatot".

Most már NE SZÁMÍTSON semmit.

2020. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem azért kérdezem mert rágódnék rajta, hanem érdekel hogy ti hogyan látjátok, mivel barátnőim sose mondtak erre semmit.

Azóta már van barátom, csak kár hogy a barátságom vele megszakadt.

2020. nov. 12. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!