Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már olyan, hogy sok sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy sok sok évvel ezelőtt egy kezdetleges szerelemnek nem lett semmi a végén pl, kor miatt, utána pedig évekkel később össze jöttetek? 18F

Figyelt kérdés
2020. okt. 23. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy van.
2020. okt. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, kb. 20 év után...
2020. okt. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
17 évesek voltunk,sokat beszélgettünk,flörtöltünk házibulikon,csók is lett volna,de mindig jártunk valakivel,plusz nagyon messze laktunk egymástól,csak a közös városba jártunk suliba,csak a haveri bulikon találkoztunk,de másfele vitt minket az élet.5 évvel később jöttünk össze,mikor már végeztünk a sulikkal,dolgoztunk.egyből összeköltöztünk,albérletbe.sajnáltam is hogy barátaink már tiniként jártak,de ők végül mind szakitottak már,ezért lehet jobb ez így. Már 10 éve együtt vagyunk vagy egy 6 éves gyerekünk,még lesz 2 :)
2020. okt. 24. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ugyanaz vagyok, volt egy szomszédfiú is akibe 10 évig szerelmes voltam,sokat játszottunk,együtt nőttünk fel,és mindig azt hittem ha felnövünk összeházasodunk majd,gyerekeink lesznek stb. De 15 éves koromban elköltöztünk és mobil se volt még :( na az nem jött össze. De persze már nem bánom.
2020. okt. 24. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Én látom a házasságát a facebook-on. Tiszta tragédia.
2020. okt. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat :)
2020. okt. 24. 08:50
 7/7 anonim ***** válasza:
uhh, ez engem is érdekel, de szerintem vani
2020. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!