Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok hozzá, ha valaki így szólítana meg titeket?

Figyelt kérdés

-"Szia. Nem bánnád, ha megírnám neked a világirodalom leggyönyörűbb szerelmesversét?"


Egy számomra tök ismeretlen lányról lenne szó, akit az utcán vagy a bevásárlóközpontban leszólítok.



2020. okt. 26. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%
Hiába, hogy szeretem az irodalmat, a verseket ki nem állhatom. Feleslegesnek tartom azt, hogy valaki csak ott picsogjon a nagy nagy érzelmeiről stb. Tehát elhajtanám az ilyen szöveggel érkezőt
2020. okt. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat 😂


Ez a picsogjon kifejezés mindig nagyon feldobja a napomat, neked különösen köszönöm. És sokatokkal egyetértek, hogy ez baromság... De ha engem egy ilyen érzés, egy kiötlött f*szság elfog... Én nem tudok lemondani róla.

2020. okt. 26. 20:46
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint borzalmasan kellemetlenül érezném magam. Nem nagyon ismerek olyat a környezetemben sem akinek ez tetszene.

Lehet csak nekem túl nyálas vagy nem is tudom milyen ez, de előbb mondanék igent annak aki csak szimplán azt kérdezné, hogy: "szia nagyon szimpatikus vagy, lenne kedved ismerkedni?"

18/l

2020. okt. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

#13


Ilyen szempontból természetesen egyetértek, de ezt a nem ismerkedés céljából használom. Csak spontán versírás az egész, semmi több

2020. okt. 28. 22:42
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy esetleg kihagyod belőle a szerelmes vers kifejezést? Úgy talán nem akkora para :)
2020. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Sokan nem örülnének egy ilyen versnek. De én most azokról szeretnék beszélni, akiknek igen.


Tegyük föl, hogy ez történik:

Odamész egy lányhoz, és meg kérdezed tőle:

-"Szia. Nem bánnád, ha megírnám neked a világirodalom leggyönyörűbb szerelmesversét?"

A lánynak tetszel és azt válaszolja, hogy:

-"Igen."

Elszavalod neki a versedet és lelépsz. A lány pedig a vers alatt azt hiszi, hogy csoda történt vele, és megtalálta az Igazit. De te eltűnsz.


"Csak spontán versírás az egész, semmi több" Ha nincs vele célod, miért csinálod? Kérlek, folytasd az olvasást! Nekem nem esne jól, ha behintáztatnál azzal, hogy szerelmes vagy belém, aztán vigyorogva lelépsz. Akkor rögtön az elején mondhatnád, hogy: kamu lesz, el ne hidd! Ne vedd bántásnak, de ez nem költészet! A költészet valódi érzelmekről szól, nem hazugságról! Ha megteszed, kérlek, tedd meg egy olyannal, aki iránt valóban érzed!!!

Szívesen beszélek privátban erről veled, ha szeretnél valamit hozzámondani (trollveszély) ! :)

2020. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!