Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki 4. Ota tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki 4. Ota tetszik es most megyunk 9. Osztalyba, kulon iskolaba ( tobbi lent)?

Figyelt kérdés

Na folytatom ...

Szoval nem merek vele beszelni mert felek mit gondol rolam .

(Eddig azert nem beszeltunk sokat mert kavart vele egy lany,de azota mas pasija lett )

Heti egyszer talalkozunk mert szakkor van.

Nem tudom mit csinaljak , nagyon szeretem , es o sztem nem is sejti.

Kerlek ne bantsatok hogy fiatal vsgyok meg stb .

Köszönöm a valaszokat



2017. ápr. 17. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj rá Facebookon, szakkörön próbálj vele beszélgetni, vagy kérd hogy segítsen valamiben (bár nem tudom milyen szakkör)
2017. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem beszélj vele. Főleg, hogy a tanév vége közeledtével távol kerülsz tőle és ki tudja látod-e valaha.

Ha visszautasít akár egy kis találkát suli után amit nem hinném, hogy megtenne, veszteni valód nem lesz mert amit tehettél megtetted. Szégyenben nem fogod érezni magad mert elkerültök a suliból mind ketten, de akkor is megpróbáltad. Speciel én fiúként bánok egy ilyen lépést 8.-ból is meg amikor a gimiben végeztem akkor is lett volna egy lány akivel már köszönő viszonyban voltunk de nem hívtam el ott már a rohanós év végi érettségi miatt nem futottam össze vele. Bánom, hogy nem előbb léptem, ki tudja lehet egy szép kapcsolatot szalasztottam el. Ne tégy így.

Biztos stresszelsz, hogy most mint mondj neki de csajként szerintem elegendő az, hogy odamész, megmondod, hogy négyszemközt szeretnél vele beszélni suli után, kész. Utána már ő fog keresni mert piszkosul kíváncsivá tetted. Tutira veheted, hogy jól fog esni neki és vajmi kevés az esély, hogy elutasítja, amúgy amikor sor kerül a találkára fiúként neki illik majd átvenni a kezdeményező szerepet tehát találja ki ő, miről beszélgettek, hol isztok meg valamit stb. Sok sikert! :)

2017. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De en nemtudom mit irjak neki.

Mar egyszer voltunk moziban az anyukajaval es az js nagyon jo volt.

Felek hogy csak le egetem magam es akkor szakkoton meg mit mondjak neki ha leegettem magam?

2017. ápr. 17. 19:01
 4/5 A kérdező kommentje:
Pedig en lennek a legboldogabb lany ezen a foldon ha brszelhetnek vele akar csak Mesengeren is :(
2017. ápr. 17. 19:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha külön iskolába mentek akkor beszélj vele, hiszen ha külön suliba fogtok járni már nem fogtok annyit találkozni, esély nem biztos hogy lesz, és talán ha nem látod annyit ha esetleg elutasít az sem lesz annyira kellemetlen
2017. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!