Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan régi osztálytársad, aki...

Olyan régi osztálytársad, aki régen az osztályban másokat gyakran piszkált, és nem volt egy buta gyerek, ő most milyen munkát végez felnőtt dolgozó emberként?

Figyelt kérdés

Biztos volt ilyen osztálytársad, akár általánosban, akár középiskolában. Persze csak az tud választ írni, aki már dolgozik.


Abban a munkában, munkakörben te alkalmaznád-e őt?



2020. jan. 25. 20:48
1 2
 1/12 anonymousreview60 ***** válasza:
29%
Egyetemen volt egy bunkó stb phasz. Ma felelő szoftverfejlesztő. Az emberek változnak, ellentétben azzal, amit dr. House mond. Sokan túllépnek a piszkálódást kiváltó traumáikon.
2020. jan. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Általánosban az osztály 3 legjobb tanulója között volt az a gyerek, aki nagyon kegyetlen módon csúfolt egy lányt, még fizikailag is bántotta olykor. Félelmetes milyen kegyetlen, könyörtelen módon tudta csúfolni, terrorizálni azt a lányt.

Persze felvételt nyert a város (egy megyeszékhely) legerősebb gimijébe, ami országosan is a legjobb 5-ben benne volt. Utána egyetemen kémiát tanult.

Sajnos nem tudom, hogy mi lett a pontos foglalkozása, szóval bocs, hogy pont nem tudtam válaszolni a kérdésedre. De biztos jól fizető munkája van.

2020. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Honnan látod, hogy megváltozott?
2020. jan. 25. 21:09
 4/12 A kérdező kommentje:
2: Köszi, ez így is mondanivalóval bírt.
2020. jan. 25. 21:11
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általánosban volt egy lány osztálytársam aki egy másik lány osztálytársamat teljesen kihasznált. Értem ez alatt azt, ahogy egy gyerek kitud használni egy másik gyereket :) elhitette vele, hogy barátok, de inkább csak arról szólt ez a "barátság" hogy csicskáztatta csóri lányt. Most ő kint él Németországban, hogy mit dolgozik, nem tudom, de jól megy a sora az tuti. Aki pedig csicskáztatva volt fogalmam sincs mire vitte, de minden nap látom a buszon amivel járok dolgozni, szerintem ő még valami suliba járhat.
2020. jan. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért szomorú, hogy olyan volt osztálytársak nem tudnak egymásról semmit, akik naponta látják egymást.
2020. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem csak olyan volt, aki bántott másokat és buta is volt. Amelyik kicsit is értelmesebb volt, az egy se volt agresszív. Az első típusból volt több is az áltsulis osztályban, de mind a fiúk, mind a lányok között volt egy alfa aki kiválasztotta hogy most épp kit kell bántani. A lány egyed félúton otthagyta a helyi (elég gyatra) középsulit, majd pár év Pesten tartózkodás után visszatért és random arabokkal meg négerekkel dugatja magát (ezeket Pesten szedi fel). A legutóbbi fel is csinálta, majd lelépett de nem tudom hogy megtartotta-e a csaj a gyereket. A fiú vagány gyerek kijárta a 8-at majd felcsinált egy csajt, anyám mondta a minap hogy az apjával dolgozik a srác, ablakokat szerelnek be. A gimiseket nem tudom, ott egy ilyen tenyérbemászó srác volt de ő sem tengett túl agyilag. Fogalmam sincs hogy mi van vele de nem is izgat, ahogy a többiek sem.
2020. jan. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Volt egy srác aki szintén problémás volt na belőle közmunkás lett. A másik börtöntöltelék.
2020. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
általánosban egyszer lerondázott egy lány, és elém köpött. ő most modell lett. gimiben egy lány folyton csesztetett a frufrum miatt, meg hogy milyen elvont vagyok. őt legutóbb a piacon láttam epret árulni.
2021. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt olyan osztálytársam, mint akire te gondolsz, Kérdező.


Mindenkit alázott, de amúgy nagyon jóeszű srác volt, lehetett volna belőle akármi. De nem lett. Egy szervízben dolgozik autószerelőként és elvett egy ugyanolyan idegileg labilis nőt, mint amilyen az édesanyja volt. Sokat piál.

A lányok közt is megvolt ennek a megfelelője - a másokon gúnyolódó nagyszájú testileg korán erő "jónő". Hát, ő sem ment egyetemre... Valóságos néni lett belőle, legalább 20 kg plusz van rajta, nemrég láttam. Hozzáment az első pasihoz, akire rá tudta varrni magát és van tőle egy gyereke. Alkalmi munkái voltak, mivel jóformán nem ért semmihez. Az anyja benyomta a saját munkahelyére egy évre, hogy legalább a gyerekre megkapja a pénzt az államtól.

Van még kérdés?

2021. máj. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!