Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Többi lent, hosszú

Figyelt kérdés

Megismertem Tinderen egy 22 éves fiút, aki a helyi egyetemen tanul. Nagyon megtetszett első látásra, értelmes is mivel orvostan hallgató. 1 hét után meg is volt az első találkozónk, akkor szex is volt egy egész napot töltöttünk együtt az ágyban. Előre leszögezte, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot, mert 2 éve van az egyetemen hátra, és utána elmegy az országból, és nem szeretne megbántani. Ez az ok, amiért nem tudunk együtt lenni. Viszont teljesen megértjük egymást, olvasunk a másik gondolataiban, a szex is teljesen összhangban megy. Azért látom rajta, hogy kíván és tetszem neki, szokta is mondani. Érzelmesek a csókjaink stb.

A gond viszont az, hogy a minap volt egy buli, ahol nagyon rám akaszkodott az egyik fiú. Látta is, oda is jött megölelni, hogy derengjen a srácnak nekem van valakim. Megcsókolni viszont nem csókolt meg, mert ott voltak a barátai is és a kapcsolatunk csak kettőnk titka. Látta, hogy van bennem is egy kis alkohol és mutatta a kezével, hogy kövessem. Közben a tömegben sajnos elvesztettem szem elől és utána nem is láttam egészen a buli végéig. Kint voltunk akkor már, esett is köszönt nekem, de elfordítottam a fejem. Rosszul esett, hogy a barátait választotta igaz, csak figyelt rájuk, mert taccsrészegek voltak és támogatni kellett őket.

A másik az, hogy szinte mindig én erősködöm, hogy találkozzunk, persze ő is szeretné, csak nem mondja olyan gyakran. A másik az, hogy nyilvános helyeken nem mutatjuk ki hogy többek vagyunk, mint barátok, mert sok mindenkit ismer és nem szeretné, ha kérdezgetnék, hogy mióta és hogyhogy van valakije stb.

Szerintetek van értelme folytatni? Az a gond, hogy tényleg nagyon szeretem amikor meglátom elvesztem a fejem. Tanácstalan vagyok, a véleményetekre kíváncsi lennék.

Előre is köszönöm a válaszokat :)

17/L


2020. okt. 31. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
muci! elcsavarta a fejed és nagyon jó vagy neki, hogy valakit d*gjon...elvisz vacsorázni, elvisz moziba, kirándulni, wellness-ezni? ha ezekből mindre nem a válaszod, akkor bepaliztak ;)
2020. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nem vállal fel???

Ne alázd már meg magad?De arra jó vagy hogy levezesse a fáradt gőzt?

Legyen már tartásod ha valóban Nő nek érzed magad.

2020. okt. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tinikez konnyen megdugja. Mert hisz olyan szerelmesek, tapasztalatlanok
2020. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Srác csak hülyít, ha komolyan venne, akkor felvállalna téged és nem etetne ilyen ócska dumákkal, hogy majd a barátainak mit mondjon és társai. Te csak arra vagy jó, ha szexelni szeretne vagy éppen rájön a barátnőzés, akkor téged bármikor felhív és már ott is vagy neki.
2020. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!