Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? (Hosszú kifejtés)

Figyelt kérdés

Sajnos egy jó öt hónapja én is azon szerencsétlenek társaságát erősítem, akik a tanárjukba szerettek bele. Az én alanyom nem más, mint a magán matek tanárom.

Az elején azt gondoltam, hogy csupán ilyen gyerekes rajongás, meg hogy igazából csak nagyra tartom, mintsem szeretném. De úgy egy öt hónapja, fél éve kezdtem többet érezni. Hogy ő vele mi van az számomra meg totálisan megfejthetetlen. Abban biztos vagyok, hogy kedvel. Órák után amíg a buszomra várok, ő pedig a következő diákra beszélgetni szoktunk, ráadásul nagyon jókat. Könyvekről, zenéről, (hegedülök, ő pedig odavan a komolyzenéért), színházról, az iskolámról. Szóval így egy bizonyos fokig megismertük egymást, és én nem gondolnám, hogy a többi tanítványával is beszélget-e ennyit. Mivel a lakásán van az óra mindig teával kínál, egy hónapja végre beadtam a derekam, mert amúgy imádok teázni, ő is tudja. Azóta minden egyes alkalommal ott vár a tea, melegen, mézzel kikészítve. Szerintem ez tök nagy figyelmesség tőle, de ki tudja, lehet másokat is teazsúrral vár, tényleg nem tudom. Ha órát tart sokat keresi a tekintetem, egy csomó ideig azt hittem, hogy oké, nyilván azért, mert látni akarja, hogy értem-e az anyagot. De egy jó két hónapja úgy alakult, hogy rajta kívül hárman voltunk matekon és ennyire senkinek nem akart a szemébe nézni. Konkrétan megállt a mondandójával és addig nem folytatta, amíg fel nem néztem a füzetemből és a szemébe néztem.

Múltkor úgy alakult, hogy óra után egy irányba indultunk el, majd haladtunk tíz percig és végig beszélgettük az utat. Ez nagy szó, ugyanis már kábé másfél éve járok hozzá, kisebb, nagyobb kihagyásokkal, volt több alkalom, amikor egy irányba mentünk, de régebben mindig csak elsietett. Sokszor megkérdezi, hogy hogy vagyok, hogy bírom a sulit. Ha néha csoportos foglalkozás van figyelem, de másoktól nem szokta.

Szóval nem tudom mi van. Lehet én képzelem be az egészet, de nem úgy érzem, valamennyire talán jobban kedvel, mint a diákjait általánosságban.

Egyáltalán fogalmam sincs mit kezdjek a helyzettel, mert annyira bonyolult az egész. Legszívesebben nyílván folytatnám ezt, amit most csinálunk, hogy még előrébb jussunk, és ki tudja mi legyen. De közben tudom, hogy ha esetleg ő is érezne valamit a kapcsolatunknak úgysem lenne jövője, 30 év van közöttünk.

Segítsek kérlek, mert teljesen felemészt az egész, én tényleg szeretem őt, ő viszont olyan megfejthetetlen. Egyáltalán mit kéne kezdenem ezzel az egész helyzettel?

17/L


(A vén öreg palinal csak a tested kell és hasonló típusú válaszokat örülnék, ha mellőznénk)



2019. ápr. 5. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Amíg nem vagy 18 éves addig hanyagold a témát, mert a tanár komoly bajba kerülhet miattad, megvádolhatják pedofiliával akár. Ha nagykorú leszel és még tart a rajongásod iránta, akkor közeledj felé. De el kell keserítsek. Attól, hogy szeret veled beszélgetni, nem jelenti azt, hogy van nála esélyed! Ő pedagógus, komoly pszichológiai vizsgálatokon megy át, ha ezen a pályán van. Nem lehet semmilyen beteges hajlama, így tinilányokért való epekedés sem! Sajnálom. Ez a szomorú helyzet!
2019. ápr. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem csak az apádat látod benne, nem tudni a családi háttered, történetét, de közre játszhat az is, hogy apa komplexusod van, vagy egyszerűen rajongsz érte és nem vagy tisztában a saját érzelmeiddel, ez csak szimplán rajongás, majd elmúlik, vagy kinövöd.
2019. ápr. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális esetben a lányaként néz rád, nem másként.

Ilyen idősen én szerelmes voltam a parkettázóba. Visszagondolva vicces-szánalmas, magányosnak éreztem magamat, nem volt egyáltalán körülöttem normális srác, ő meg képes volt értelmes dolgokról beszélni és érdeklődött utánam.

Nehéz ismerkedni, főként intellektuálisan megfelelő partnert találni, majd egyetemen lesz egy kicsit bővebb választék.

2019. ápr. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem csak simán kedvel téged.

A suliban az egyik tanár engem jobban kedvelt, mint a többieket (lásd: megérintette a vállam sokszor, mellettem volt ha baj volt, segített, nagyon sokat beszélgettünk, érdeklődött, stb...)

Csak egy kedves diákja voltam a tanárnak aki valamiért engem jobban kedvelt és ennyi.

Ebbe nem kell többet belelátni.

2019. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosan mintha az én külön matektanáromat látnám. A leírás pontosan illik rá. Ugyanúgy odavan a komolyzenéért, színházért, könyvekért és még a teás rész is stimmel. Csak ő nő úgyhogy erősen kétlem hogy az én esetemben "tetszenék" neki. Csak kedves velem.
2019. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!