Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, ti mit tennétek a helyemben? Mit szóltok ehhez a szituációhoz? (hosszú)

Figyelt kérdés

Majdnem négy éves párkapcsolatban élek a párommal, ebből majdnem két évet együtt is éltünk. Ő 40, én 30. Másfél évvel ezelőtt nagyon rossz irányba ment el a kapcsolatunk, nagyon sokat veszekedtünk, szidalmazott, kiabált velem (nem csinálok semmit sem jól, sem otthon, sem a munkahelyemen), ezzel szemben én azt éreztem, hogy neki semmi sem jó, csak amit ő tesz-mond-gondol, a többi mind hülye, direkt kötözködik velem, mindenben csak a hibát látja.

Ez az időszak kb. egy évig tartott, heti szintű veszekedésekkel, sokszor ki sem mozdultunk otthonról, „hiszen nekem úgyis mindegy, nekem nincs igényem a kikapcsolódásra” meg „látszik rajtam, hogy nem élvezek semmit” – csak ha ezeket mondta, már az élettől is elment a kedvem, nem még egy közös programtól. Természetesen ebben az időszakban nem sok gyengédség volt közöttünk. Az utóbbi időben 2016. júniustól kb.) enyhült a dolog, nem veszekszünk, viszont a kötözködés megmaradt pl. kijelenti, hogy érzi, hogy kefélni voltam; 2: vigyázzak, mit veszek fel, mert köcsögnek néznek a munkahelyemen.



2016. szept. 1. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben már rég dobtam volna.

Most komolyan: szerinted aki szeret, az több, mint egy éve, heti rendszerességgel dob hozzád olyan rágalmakat, amiket az ember legfeljebb annak mondja, akit lenéz vagy utál?

2016. szept. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is így jártam.

Sokáig halogattam a döntést, hátha rendbe jönnek a dolgok, hátha csak ő túl ideges, hátha csak én lihegem túl az egészet, különben is a párkapcsolat a másik tolerálását jelenti.

Végül mégis szakítás lett a vége.

Nem akarlak elkeseríteni, de ismerős a szituáció. Gyanítom, hogy vége a szerelmeteknek.

2016. szept. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Mond meg neki, hogyha ez így megy tovább véget vetsz az egész kapcsolatotoknak. Ha szeret, normálisabban fog viselkedni.
2016. szept. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a faszba
2016. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért vagy még vele, mert nála laksz, neked nincs saját lakásod? Ha van lakásod, már rég ott kellett volna hagynod!
2016. szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok.

Elég stresszes családban él, a munkahelyére is panaszkodik, ez is befolyásolhatja a kedélyállapotát.

Eltérő személyiségek vagyunk, én visszahúzódóbb, agyalós, ő átment pár krízisen, sokkal inkább cselekvő. Ha én is cselekvőbb lennék, talán más lenne a helyzet.

A saját lakásos válaszon sokat nevettem, sajnos nincs saját lakásom, együtt lakunk (nála) de nem a kitartás/eltartás miatt vagyok ott (a költségeket elszámoljuk) hanem még mindig érte.

Ha van még valakinek véleménye, jöhet.

2016. szept. 3. 10:44
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki békében és rendben van önmagával az nem bántja a másik embert. Minden(!) bántó megnyilvánulás a saját belső konfliktusunk másikra való kivetülése.


Én éppen ezért nem haragszom már senkire, ha bánt, mert tudom, hogy nem rólam szól.


Szóval azt gondolom a kedves párodról hgy nála belül nem stimmel valami.

2016. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez akár férfi-nő kapcsolatról is szólhatna. Nyilván a kapcsolat kiüresedésének a jele, amikor közös célok és feladatok hiányában csak a megszokás és egy akármilyen társ jelenléte iránti igény az összetartó kapocs.
2016. szept. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy stresszes nem magyarázat arra hogy több mint egy évig ilyen gusztustalanul beszéljen azzal akit elvileg szeret...
2016. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ma hajnali fejlemény....

Felébred hajnali négykor, majd közli, hogy őt a szülei sem szerették, senki sem szerette, én sem szeretem, engem sem szerettek a szüleim, azert is vagyok olyan hideg és érzeketlen, amilyen vagyok... Elvagyok a kis világomban, stb.

2017. febr. 27. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!