Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem egy lány, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy lány, de nem tudom hogyan mondjam meg neki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy lány, de nem tudom hogyan mondjam meg neki. Szerintem ő nem szerelmes belém. Esetleg mit csináljak, hogy belém szeressen? Ha mégis valahogyan megmondom neki, akkor félek a visszautasítástól, attól, hogy elküld a búsba. Mit mondjak neki, hogy esetleg a visszautasítás se legyen olyan fájó?

2020. nov. 2. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szoktatok beszélgetni? Milyen a kapcsolatotok?
2020. nov. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1 Hát igazából néha beszélünk. Az iskola udvarán szoktunk találkozni,szünetekben. Ma írtam rá messengeren. Van egy haverom akivel jóban van. Vele szoktunk beszélgetni róla. Tehát igazából nem vagyunk barátok, de jóban vagyok vele.
2020. nov. 2. 21:44
 3/16 A kérdező kommentje:
#1 Ja, és néha rá mosolygok, ő meg visszamosolyog, hogy miért mosolygok.
2020. nov. 2. 21:47
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerrintem várj mèg míg bevallod. Probálj meg jobban barátjozni, kèrdezd meg mindennap milyen napja volt stb keresd a barátságát...
2020. nov. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az előző válaszolóval. Ne akard elsietni. Először próbálj meg a barátja lenni. Légy vele figyelmes, udvarias, beszélgess vele. Utána ráérsz azon gondolkodni, hogy hogyan mond el neki.
2020. nov. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megpróbálom ma.
2020. nov. 3. 07:19
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert:) (Bár azt hozzá tenném, hogy ez nem fog egy nap alatt megvalósulni, ehhez majd idő kell.)
2020. nov. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7 Köszönöm szépen! Persze, gondoltam, hogy nem lesz meg egy nap alatt. Úgy értettem, hogy mától kezdve fogom csinálni.
2020. nov. 3. 17:10
 9/16 A kérdező kommentje:
Ma megmondta, hogy utál :(. Most mit tegyek?
2020. nov. 10. 16:42
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérek perec mondta a lány? Vagy mi történt? Elmondtad neki h bejön?
2020. nov. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!