Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti emlékeztek az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti emlékeztek az első szerelmetekre?

Figyelt kérdés
Az első fiú, aki iránt elsőnek éreztetek szerelmet. Sztorikra lennék kiváncsi. Mennyi idősek voltatok, meddig tartott és milyen érzés volt?
2020. nov. 3. 07:18
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Fiúk is válaszolhatnak!!! :)
2020. nov. 3. 07:19
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Az első kiskori fiu akire felfigyeltem az a jelenlegi barátom. Így természetesen emlékszem rá😄Ismerem és tetszik már vagy 7 éve viszont csak 2 éve vagyunk együtt. Nekem is hihetetlen néha, hogy ez megtörtént velem
2020. nov. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Az első kis szerelmem 7 éves koromban volt. A nagyszüleimnél voltam egy hetet egy szünetben, és az ő nagyszülei is ott laktak az utcában. Nagyon cukik voltunk, kézen fogva sétáltunk az utcán :D

De az igazi szerelem az jóval később volt. 19 éves voltam, 1 évig tartott. Még soha nem éreztem olyat előtte. Voltak fellángolások, azt hittem, szerelmes vagyok, de akkor rájöttem, hogy azok nem voltak semmik sem ehhez képest. Azóta már jó pár év eltelt, de azért szívesen emlékszem vissza rá, de érzéseim már nincsenek felé.

2020. nov. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 TR75 ***** válasza:
90%
Az első szerelmet nem szokás elfelejteni.
2020. nov. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 elmesélnéd a ti sztoritokat? Hogy jöttetek össze? 😍
2020. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%

Még mindig tetszik szóval persze:D

16 éves vagyok akkor 14 voltam amikor beleszerettem❤

2020. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az első szerelmem egy Dani nevű srác volt oviban. Minden csaj "belé volt zúgva", de én ezt nem mutattam ki. Egyszer megkérdezte, hogy tetszik e nekem, azt feleltem, hogy nem. Válasz: "Kár, mert nekem te tetszel :( "
2020. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%
Attól tartok, már soha nem felejtem el...
2020. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

13 éves koromban volt "fiúm". Kézen fogva sétáltunk, meg volt szájrapuszi is. 6 hónapig tartott.

Aztán 17 évesen rájöttem milyen az igazi szerelem, az már 5 éve tart.

2020. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem felejt el szerelmeket :-) 13 voltam, a fiú 16, egy társaságba jártunk. Csókig jutott az a kapcsolat.
2020. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!