Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen ismertétek meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen ismertétek meg első szerelmeteket, akivel össze is jöttetek? Hogyan?

Figyelt kérdés

2019. máj. 25. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
16évesen, lollon :) másfél éve együtt
2019. máj. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Általános iskolában, évfolyamtársak voltunk, 15 évesek.
2019. máj. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én 2017be láttam meg először a lányt a suliba. Akkor még egyáltalán nem is tetszett nekem csúnyának tartottam, de nagyon! 9.es voltam akkor még. Aztán 10.be kezdtem vele ismerkedni, azaz csak barátkozni és még mindig nem tetszett egyáltalán. Pár hónap múlva amikor már jobban megismertem, főleg a viselkedése tetszett meg akkor de nagyon! Aztán már kezdett tetszeni nekem, és kb 2 hét alatt már ott tartottam, hogy szerelmes lettem belé. Akkor már szinte annyira gyönyörűnek tartottam (ahogy most is) és erőt vettem magamba és szerelmet vallottam. Ebbe persze meglepődött csak sajna nem sikerült, nem jöttem vele össze. 4 hónap harc után végre összejöttem vele. Igen ebbe a 4 hónapba benne van az is hogy kiderült, hogy tetszem neki. Már 2 hete a barátnőm:) vagyis Hétfőn lesz 2. hete.
2019. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leírhattam volna részletesebben csak akkor meg regény lenne belőle :)
2019. máj. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
44%
13 évesen a suliban. Levelet írt nekem, h tetszem neki, nekem akkor még nem tetszett, de izgalmas volt a dolog, összejöttünk, aztán beleszerettem :) 2 évig voltunk együtt.
2019. máj. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen.. és 24 voltam mire összejöttünk,de megérte várni :)
2019. máj. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
17 évesen, idén augusztusban egy táborban táboroztattunk. Már egy hónapja együtt vagyunk
2020. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!