Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha mar nem vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha mar nem vagyok bele szerelmes?

Figyelt kérdés
Szoval az egesz ugy volt hogy ugymond kavartam egy sraccal akibe azt hittem valamennyire szerelmes is vagyok viszont most 1hete osszejottunk es telljesen mashogy latom a dolgot! Mar egyaltalan nem orulok hogy egyutt vagyunk es nem is erzem azt hogy tobbet ereznek mint barat!! Szerintetek mit tegyek?

2020. nov. 4. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem változik semmi, akkor beszélj vele erről! Mindketten jobban jártok, ha őszinte vagy.
2020. nov. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Valld be és lépj tovább. Lehet, hogy először fáj majd a párodnak, de hosszútávon ez a legjobb megoldás. Szerintem
2020. nov. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Velem a barátnőm 1 hónap után szakított és kegyetlen rossz volt elsőre, de most 1 év után visszatekintve sokkal jobb is így. Nem mondom, hogy szakíts vele, de mindenképp beszéljétek meg.
2020. nov. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!