Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha már egy éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már egy éve szerelmes vagyok az osztálytársamba és teljesen esélytelen a dolog?

Figyelt kérdés

Először is, tudom, hogy jelen egészségügyi helyzetben ez egy jelentéktelen probléma, ennél millió fontosabb dolog foglalkoztatja az embereket. Ezzel tisztában vagyok.


Érettségi évében vagyunk, osztálytársak. Barátok vagyunk pár éve, és tavaly lettem szerelmes az illetőbe (fiú), aki erről tudomás is szerzett. Ami azt illeti, ő nem szeretne semmilyen kapcsolatot és ez teljesen rendben is van, elfogadom és valahol meg is értem. Igyekszem ezt mutatni a külvilágnak. De minden nap látom, és igen, egy éve még mindig nem múlt el az érzés, ami egyoldalú. Nem szeretném elrontani a barátságunkat, ezért nem akarom felhozni a témát, de állandóan rajta jár az eszem(tanuláson kívül), miközben ő közömbös. Sok közös témánk van, de nem avat be a saját életébe.

Szeretném, ha alakulnának a dolgok köztünk, de nem akarom elrontani a normális osztálytárs viszonyt, hogy aztán kínos legyen.


Mérlegelnem kell, de tanácstalan vagyok.


Köszönöm annak, aki megosztja a gondolatait a kérdéssel kapcsolatban.


18L



2020. nov. 6. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Hát amúgy pont ilyen "problémám" volt/van. Belezúgtam osztálytársba és láttam hogy esélytelen mert van barátja, de ennek ellenére belémégett az érzés. Nehéz volt eljutnom oda hogy elfogadtassam magammal hogy előbb magamat kell megszeretnem. Miután ez megtörtént nekem könnyebb lett, mostmár simán tudok vele kommunikálni, persze még mindig bejön, de már nem szenvedek az egész miatt.

18F

2020. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az illető amúgy szingli, még sosem volt kapcsolata
2020. nov. 6. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#1es vagyok

Amúgy azt, hogy mennyire közeledhetsz felé azt csak Te látod, neked kell mérlegelned, ahogy azt írtad is. Eben nem tudunk segíteni, viszont ha az érzéseiddel kapcsolatban bármi felmerül amire nem tudod a választ, írj priviben és segítek.

2020. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hozd fel neki. Talán azért nem oszt már meg dolgokat veled, mert tudja hogy bejon neked. Ő egyáltalán nem aakr másféle kapcsolatot tőled, ezt vagy elfogadod, és lesztek csak barátok, nem beszéltek erről a témáról, nem közeledsz felé, és úgy bánsz vele mint bármelyik másik fiú osztálytársaddal, vagy ha ez nem megy, akkor megszakítod a kapcsolatot vele, és nem beszélgettek. Kitartás!
2020. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha magad is esélytelennek látod a kapcsolat kiépülését, akkor bele kell nyugodnod. Legyen a szemedben EGY, az osztálytársak között.
2020. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az lenne a legjobb, ahogy mondod #4.
2020. nov. 9. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!