Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek belé szerelmes lenno...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek belé szerelmes lenno vagy mi?

Figyelt kérdés

Van egy srác, elkezdett velem foglalkozni a suliban, egyik szünetben megkérdezte, hogy nem mennék-e oda mellé órán. Nagyon jóban lettünk, nekem akkor még másik srác tetszett, rá csak barátként tekintettem. De mostanában elég fura dolgokat érzek. Egyszer közösen mentem ezzel a sráccal egy csapatversenyre, de neki aznap fellépése volt, és később érkezett. Mikor megjött azt mondta, hogy nagyon izgult hogy nálunk minden rendben menjen. Valahogy ez jól esett mert rajtam kívül egy másik lány volt meg a csapatunkban. Illetve múlt héten kémián töltöttük a kémcsöveket, és mikor rossz helyen fogtam meg, akkor megfogta a kezem, és arrébb húzta, olyan kellemes meleg érzés volt. Meg mikor fáradt voltam és leborultam a padra, akkor odahajolt megkérdezni, halkan suttogta hogy van valami baj? Valahogy ettől is izgalmat érzekcsak nem tudom hogy mi lehet az oka. Szerintetek? Ez csak ilyen fellángolás vagy tudat alatt tetszik a barátom?



17/L



2020. nov. 11. 17:08
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Kezdesz szerelmes lenni a fiúba, de most még csak tetszik Neked a viselkedése. Ha akarod, lesz ebből több is.
2020. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!