Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk szoktál beszélni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szoktál beszélni egymás között a lányokról? Mindent tudni akarok :D (hülyék kíméljenek kérlek)

Figyelt kérdés

(először is bocsi ha valamit rosszul írok)

Ha pl egy srácnak alakuló an van valami, vagy éppen van barátnője akkor miket szoktatok kibeszelni róluk?

Nagyon érdekel :D úgyhogy bármi van nyugodtan mondjátok :D



2020. nov. 17. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szoktak beszélni a fiúk is a lányokról, ahogy a lányok is a fiúkról.

Bizonyára az érdekel, hogy mit beszélnek... Ami éppen aktuális: mennyire csinos, kedves, mi az ami tetszik vagy nem tetszik rajta nekik. Szerelmi dolgaik kifecsegése (jobb fiúkra) nem jellemző, viszont néha többet mondanak, mint ami a valóság.

Gondolom, hogy a lányoknál ugyanez a helyzet...

2020. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

Szoktunk, nagyjából minden fiú és férfitársaság szokott lányokról-nőkről beszélni.A beszélgetés-gondolom nem túl meglepő módon-a szex körül forog, az esetek nagyjából 99 százalékában. -Kinek melyik nő tetszik?

-Mondjuk a Kriszti.

-Hagyjál már vele, miért pont ő tetszik, amikor semennyire nem is jó nő??? -Mert olyan $zopós szája van, el tudnám benne képzelni a farkam.Odass baze, ott az Erika, annak milyen markolnivaló segge van.Inkább oda se nézek mert fel fog állni,cink lenne most ba$zod. - A Laurának meg mekkora csöcsei vannak, nézzed csak, hogy ugrálnak neki amikor megy! - Nem jók azok semmire,szül egy kölyköt oszt a legyeket csapkodhatja velük a hátáról úgy fognak lógni.Inkább legyen kicsi, de feszes.

-A mariskának van olyan, de az meg akkora r....c,több f...t fogott már mint kanalat, a lyukába már biztos beférne a hármas metró is.Rámírt múltkor, azt írta, hogy torokra venné nekem, meg bugyis képet is küldött. - F....m bele, rám is rámírt meg küldte a bugyis képet is.Igazi f.....ó r.banc de akkor is meg.....m.Amúgy szerintem borotválja,szép kis rózsaszín babapunci lehet a búgyesz alatt. -Milyen babapunci, be is ba$zna?! Rojtos lehet az mint a saláta,széjjel van már csinálva neki.Hagyjuk már,az Anitát kéne inkább befűzni.Szerintem még szűz. -Maximum a horoszkópja szerint.A Béci aszondja, hogy megvolt neki. -A Béci?? Megvolt a Bécinek??? Ba$zod, annak tudod, hogy mekkora fa$za van!Szerintem a száján jött ki az Aninak miközben tolta neki.Francnak se kell már akkor az a luk, harangoznék benne. -Akkor meg összejövök a Mariettával. - Azt meg már minek? Nem is az eseted, olyan kislányos ba$zod. - Nem is akarok tőle semmit.Csak azért jönnék össze vele, hogy bemutasson az anyjának. Na azt nagyon megb...nám.Ésígytovább, ésígytovább... Szeretnél még valamit tudni?

2020. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 igen mindent tudni akarok:'D
2020. nov. 17. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

#2 kiröhögtem a tüdőm, köszönöm.

Kedves kérdező, én nem nagyon szoktam beszélgetni egyik fiú barátommal se lányokról nagyon, onnan kezdve pl hogy nincs is egy lány se akit ismerek vagy tetszene és ha van is, max 1 fiúval beszélnék róla.

2020. nov. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!