Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek mi tetszik meg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi tetszik meg egy fiúban?

Figyelt kérdés

Stílus, humor, kinézet stb...

És kort is dobjatok légyszi!



2020. nov. 17. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nagyon fontos hogy lehessen vele beszélgetni, mindig legyen téma, humort is értse. A dolgokhoz való hozzaallasa, a kisugárzása, a ragyogó szeme..
2020. nov. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Ha jól néz ki, okos, van humorérzéke és stílusa, ad magára. Fontos a kisugárzás, ahogy az 1es mondja.
2020. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Salilala ***** válasza:
79%

Külső megfog, belső megtart.:)

Van amikor csak külsőre tetszik meg valaki, de sose lesz belőle semmi, meg van amikor lassabban ismered meg, olyankor a belső tetszhet meg. Meg van, amikor mind a kettő,ilyenkor általában a külső előbb! Azért mert az sokkal hatásosabb elsőre, mint a belső.

A belső is másodpercek alatt kiderülhet a humoráról, abba is bele lehet szeretni.

Rengeteg változat van :)

Általában azért fontos hogy ha nem is egy ken barbie, foglalkozik-e magával, a külsejével, szóval igényes-e az illető, és hogy jófej-e, tud-e hol értelmes, hol komolytalan lenni stb. :) szóval jó fej.

Meg hogy hogyan viszonyul hozzánk, tud-e flörtölni meg piszkálódni, sármos lenni (joez hülyén hangzik, de akkor is) vagy pedig egyszerűen unalmas. Ezek eléggé dominálnak, legalábbis nekem :D

2020. nov. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
A pénztárcát nézik mindig
2020. nov. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

stílus nem érdekel, bár hajlamos vagyok inkább kerülni a szakadt farmerokat és a nagy, színes cipőket, humor az egyik legfontosabb, őszintén szerintem nagyon nagyok az elvárásaim ilyen téren, nyilván fontos, hogy hasonlítson a humora az enyémre. Kinézetre csak annyit tudok mondani, hogy értékelem ha valaki magabiztos, és látszik is rajta hogy az, fontos a kiállás, és furcsán vonzónak tartom ha valaki sokat mosolyog.

Belsőre fontos a nyitottság, hogy legyen egy véleménye, ötlete, kreativitás, stb stb.

De őszintén ha valakin meglátok egy szép mosolyt nekem már annyi.

2020. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!