Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátom, aki fiú, azt mondta, hogy ha kislánya lenne, annak örülne ha olyan lenne mimt én..voltak már más érdekes dolgai is,pl írt már nekem egy hosszabb szöveget, miben dicsérgetett. Monsott olyat is hogy a suliban terjesztik hogy ni járunk, és nem érti miért. Szerintetek?



17/L


2020. nov. 19. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos. Főleg az utóbbi miatt.
2020. nov. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt vigyorogva mondta
2020. nov. 19. 14:07
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
SZTEM ja, azt próbálja csórikám jelezni, h bejössz neki, és gondolom, valami hasonló visszajelzést vár tőled is, vagy passz..
2020. nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik, akkor viszonozd a jelzéseit.
2020. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#1-nek lehet igaza, de én célzásként is tudnám értelmezni. Voltam már ilyennek fültanúja. Ha nem próbálod, nem biztos, hogy lesz belőle valami. Ha neked is bejön, adj neki egyértelmű jeleket. Hajrá! :D
2020. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!