Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, lányok, mit gondoltok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, mit gondoltok erről a "szerelmes" levélről?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nagyon bejön egy lány, és úgy vettem le, viszonozza is, úgyhogy levélben írom le hogy kedvelem, kíváncsi vagyok a véleményetekre! Tanácsokat, esetleges hozzáadásokat szívesen elfogadok! :D



Már megint karácsony van. Olyan gyorsnak éreztem ezt az évet. Mi volt a legjobb ami történt veled idén? Nekem:

1. Te

2. Nyári tábor

3. A barátaimmal töltött sok sok idő


Arra gondoltam, kapsz tőlem egy levelet. Egy levelet, amiben elmondom mit jelentesz nekem. Oké, először is a motivációt jelented, hogy érdemes legyen felkelni reggel, és lefeküdni este. Felelősséget jelentesz, ami nélkül most nem lennék az, aki vagyok. Gondoskodást jelentesz, nem érzem magam magányosnak. (Remélem ez után is 😌)

Életkedvet, vidámságot, gyengeséget, jó barátot.

Felelősség, motiváció, gondoskodás, életkedv, ezek kellenek egy szép élethez. Vagyis jobbá tettél engem, és az életemet is.



2020. nov. 24. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon jó lesz, szerintem tetszeni fog neki
2020. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem is aranyos, és ha véletlenül mégis elutasító lenne veled, akkor sem ciki a későbbiekben (nem nyálas, hanem őszinte).
2020. nov. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért a helyesírásodra ügyelj!
2020. nov. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép és aranyos is
2020. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez cuki, csak légy benne biztos hogy ő sem akarja a dolgot másképp. És esetleg szerintem az úgy még jobb lenne ha ezt konkrét levélként írnád majd neki és nem messengeren, úgy hatásosabb.
2020. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Ebből friendzone lesz xddd
2020. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas
2020. nov. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#7 Mert?
2020. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én ízlésemnek egy picit nyálas, de ha a leírtakat komolyan is gondolod, akkor teljesen korrekt.
2020. nov. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Áh, ez messzire van az igazán nyálas levéltől #9


Nagyon jó, és értelmes levél 😌

2020. nov. 25. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!