Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes vagyok a legjobb barátnőm pasijába, akkor ezt a barátságot már nem lehet megmenteni?

Figyelt kérdés

2020. nov. 30. 22:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen, nem akarom eldobni, de félek, ha bevallom neki, meg fog utálni.
2020. nov. 30. 22:40
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazi barátnőd, akkor nem állhat közétek egy pasi.
2020. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Undorító dolog!! Ne merj nekik bekavarni!! Keress magadnak olyat aki nem foglalt.. jezusom minek az embernek ellenség ha ilyen baratai vannak.


Jóból írom neked, 2 opcio van

Vagy megszakítod veluk a kapcsolatot


Vagy elfelejted ezt a szerelmet!!!

2020. nov. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem ezeket a kiakadásokat, a szerelem érzése önmagában nem bűn, semmi rossz nincs benne, amíg nem próbálod meg tönkretenni a kapcsolatukat.

Te tudod, hogy a barátnőd mit szólna hozzá, ha elmondanád neki. De szerintem felesleges, ha mondjuk a sráccal nem találkozol gyakran, meg gondolom nem is mindig ő a téma köztetek, ergo szép lassan túl tudsz lépni majd és lerendezed max csendben magadban:)

Szóval ne érezd rosszul magad, és nem muszáj eldobni ilyenért egy barátságot!^^

2020. dec. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha igaz baratnoje lennel a baratnodnek, nem leszel szerelmes a pasijaba. De ha mar igy alakult, probaljatok ki 3-asban :)
2020. dec. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, ilyenkor derül ki, hogy a biológiai késztetés, vagy pedig a felettes éned az erősebb. Ne aggódj, férfiaknál is vannak ilyen problémák, amikor egymás barátnőjére nyomulnak rá. Ilyen esetekből lesznek a verekedések, durvább esetben gyilkosságok, ezért is találták ki anno azt a vallási szabályt, hogy felebarátod házastársát ne kívánd (mert lehet, hogy a felebarát bosszút áll).


Van még hal a vízben, mérd fel logikusan a helyzetedet és kerüld el a felesleges összetűzést.

2020. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!