Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak hogy szeretem ?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam kb 2 éve ismerem és szerintem ő is érez irántam valamit

Hogyan közölhetném vele hogy szeretem ?



2020. dec. 1. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
őszintén szerintem túl van értékelve ez a szeretem dolog, inkább mutass neki jeleket, hogy tényleg érdekel, hívd el valahova, keresd a társaságát, érdeklődj, stb.. Ha tényleg hasonlóan érez irántad akkor azt látni fogod.
2020. dec. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

"Dugnálak"


TÖKÉLETES

2020. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem hívd el valahova pl parkba vagy kísérd haza, vegyél neki a büfében valamit, beszélgess vele, suli után kérdezd meg hogy nincs e kedve video chatelni, üljetek be egy közeli cukrászdába, hétvégén ha ráér hívd át társasjátékozni ja és a kihagyhatatlan bókok( szép vagy stb.)Én ezeknek örülnék ezekből biztos levenné ebből a jeleket!
2020. dec. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2%
küldj neki faszosképet
2020. dec. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

#Bubby

Nekem ezt csinálta egy fiú, és engem kellemetlenül érintett. Nem hagyott békén, mindig velem beszélgetett, mindenhová elhívott. Mondtam neki, hogy bocsi, de nem. Aranyos volt, kedveltem, de kicsit kellemetlenül érintett, hogy teljesen rám van szállva.

Kérdező - tényleg KIS jeleket adj, és ha viszonozza, akkor lépj.

(Ez merőben saját vélemény, nem kell megfogadni:))

2020. dec. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Szia kedves 5. Válaszoló! Igazad van. Minden lány más nekem ez tetszik neked nem tehát neked van igazad
2020. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

#Bubby

Köszönöm! És neked is igazad van!:)

2020. dec. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Menj oda és hívd el egy sütire. :)
2020. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!