Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak most? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Nagyon égni fogok? Többi lent

Figyelt kérdés

Volt egy srac több mint 7 éve ismerjük egymást (osztalytarsak vagyunk) és mindig baratok voltunk de nem nagyon beszeltunk, es mostanában mindent egyutt tanulunk, tobbszor felhivott, irt nekem, eleinte csak tanulni de utana mar beszelgettunk is, suliba mindig mellem ult amikor tudott.. es nekem meg tetszett.

Es mar ott tartottunk, hogy becezgetett, mindennap irt/felhivott, megengedte h szív legyen a hangulat jel, és küldött szivet is.. Ha szomorú voltam addig nem hagyott békén amíg el nem mondtam mi bajom..

Majd bevallottam neki hogy szeretem, de azt mondta gáz vagyok. És h ez mennyire gaz mert ugy is elmondja az egesz osztalynak kinevettnek stb.

De akkor mi volt ez az egesz?



2020. dec. 5. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekes a fiú nagyon. Én tuti megmondanám neki a magamét, mert velem ő ne játszadozzon és ne is baszakodjon

18/l

2020. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Lehet hülyeség amit ajánlani fogok. De!! Ha senki nem tudja azt hogy ezt így érzed, és senki nem hallotta hogy te ezt mondtad, akkor ki az aki alátámasztja hogy tényleg mondtál e neki ilyet vagy sem?! Én már csak azért is tagadnék, és hozzá tenném, hogy próbálkozott, de vissza utasítottad és így akarna bosszút állni.

Ha ő ilyen te legyél olyan.

2020. dec. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt sok sok évvel ezelőtt nekem is hasonló sztori (általánosban) . Mikor én naiv módon elmondtam a "barátnőmnek" hogy tetszik egy srác, és ő tovább adta, kigúnyoltak, mert a srácnak nem tetszettem, de nem is akartam elmondani. Amit végül megtudott tőlük, de nem volt velem azok után sem bunkó, nem került, nem bántott miatta. Nem gúnyolt. Mikor a lányok szembesültek vele, hogy nem jött össze ez, le is akadtak. De nyilván nekem kellemetlen volt. (2es válaszoló voltam)
2020. dec. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez a kigúnyolgatás óvodáskorban is ciki, nemhogy nagyobbak közt...

Lehetséges, hogy csőbe akartak téged húzni, azaz a fiú tudatosan szédített, hogy a végén beléd tudjon rúgni. Ami nagyon nem szép, de az egyetlen "megoldás", hogy az ember megvonja a vállát és szükség esetén nyugodtan közli, hogy ez tiszta óvoda.

2020. dec. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Velem is volt már ilyen sajnos.

És azt kell mondjam így visszanézve nekik (fiúknak bár hozzátenném nem mindegyiknek) ez olyan mint egy játék. Nálam először úgy kezdődött, hogy beszélgettünk élőben és írásban is majd a nevetős emojit leváltotta a szivecske ( hozzátenném ő kezdett el szivecskéket írni nekem). Egyre többet kezdtem iránta érezni volt, hogy ő tervezte meg, hogy mit vegyek fel másnap sőt utalgatott arra is, hogy valami kihívóbb ruhába nagyon szívesen látna. Nagyon sokat beszéltünk a suliba majd eljött az is, hogy elhívott magához. Elterveztünk percről percre mindent, hogy mit mikor fogunk csinálni stb. Aztán küldött magáról egy képet amin nem volt rajta póló na hát ezt már egyértelmű jelnek vettem. Úgy gondoltam amikor majd nála leszek bevallom az őszinte érzéseimet de aztán olyan dolog történt amire nem számítottam....... A találkozó előtti nap lemondta. Ez szó szerint lesokkolt és nem tudtam mit lépjek így végső soron megkérdeztem miért mondta le. A válasza az volt: elment tőle a kedvem. Elég nehéz volt ezt elfogadni hisz szinte minden nap vele beszéltem a suliba, interneten és ahol csak tudtam. Egyszer úgydöntöttem bevallom az érzéseimet és egy hosszú levelet írtam neki aminek a végén az volt : bocsi ha zavartalak legyen szép napod. Azt gondolná az ember erre legalább annyit ír, hogy bocsi de én ezeket az érzéseket nem tudom viszonozni, de nem ezt írta hanem azt, hogy neked is legyen szép napod majd egy szivecske. A levél többi részét figyelmen kívül hagyta és ezzel nagyon összetörte a szivem. Azóta nem is beszéltünk.

2021. jan. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!