Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyszerűen ezt nem hiszem el!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen ezt nem hiszem el! Mit csináljak? Bele fogok bolondulni.17/F

Figyelt kérdés

Szakközép 11.osztályos vagyok.Van egy lány osztálytársam,akivel három éve nagyon jóban vagyunk,ott voltam neki végig mikor a két és fél éves kapcsolatából kidobta a srác valami r**anc miatt,én vigasztaltam,aztán újonnan le sem szar.Flegmázik velem,és nagyon rosszul esik.Jártunk együtt régen is futni,most is járunk.Eleinte akartam tőle valamit,de azóta elmúlt,ez volt kb az idei év kezdetéig.De egyszerűen szeretem,és nem tudok azzal a tudattal semmit kezdeni hogy újonnan azért (is) hanyagol el engem mert most beszélget egy sráccal.Mutogatott nekem róla képeket hogy "nézd milyen helyes" meg egyebek.Kérem.Arról van szó hogy egy páva két hónapos gyúrós tömegnövelős izomzattal feszítget meg küldözgetni neki a sziveket,és a félmeztelen fotókat.Ismeri kb 3 hete,és már találkozni akar vele,meg nem szól hozzám,nem figyel rám ha beszélek hozzá mikor vele chatel.Egyszerűen sírhatnékom támad ha meglátom hogy vele beszél,olyan rosszul esik,hogy pár csücsörítős képpel meg "kicsim" "szivem" megszólítással többet ér el nála az a k**ög mint én három év barátsággal...


Mit kezdenétek a helyemben?



2016. okt. 26. 16:36
 1/9 A kérdező kommentje:

Mellékelten üvölt arról a b**iról hogy csak szexet akar,de a lány meg hiszékeny,nagyon ki volt bukva mikor a 2.5 év után lefeküdtek,majd két hétre rá otthagyta a barátja.Fogyott 10kg-ot és effélék.Szerintem közben is félrek**t a srác a hosszú kapcsolatában,de ezt nem mondtam neki.Úgy kivéreztetném az ilyeneket...

Nagyon fáj ez.Mit tegyek?

2016. okt. 26. 16:39
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátzónába rakott! Nem tekint férfinak. Dobd ki a pcsába! Csak lelkiszemetes láda vagy neki. Csak is azt vigasztald majd akivel párkapcsolatban lesz. Tudom nehéz meg minden, de saját tapasztalatból mondom TEDD MEG MERT ROSSZABB LESZ!
2016. okt. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
párkapcsolatban lesz veled*
2016. okt. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen neked.Van neked erre saját példád?

Baszottul fáj hogy én hajtok érte 3 évig,és egy farok 2 hét után meg már vinné ágyba meg találkozgatna vele...

2016. okt. 26. 16:44
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen van és pont ezen a csodálatos oldalon! Más fél éve ismertem meg. Pont egy olyan kérdéssel, hogy FÉRFIAK MÉRT CSINÁLJÁTOK EZT, miért bánnunk lányokkal lekezelően, meg miért vagyunk ilyenek, meg a többi f***ság, írtam neki normálisan egy üzenetet és így elkezdtünk beszélgetni. És joggal kezdtem azt érezni hmm ebből lehet valami hát nem! Elkezdtünk facebookon beszélgetni. Azt hittem normális intelligens nőnek gondoltam más fél évig bizonyos nyelvből fontos eredményeket ért el, és egyetemre jár még mai napig is! Annyi volt gond hogy 1 megyényire távol lakott tőlem. De ez engem nem zavart volna. Voltak gondjai amiért próbáltam segíteni neki, itt nagyon elszúrtam! Na az lett belőle hogy akartam vele találkozni és megbeszéltük, hogy igen fogunk, és mindig utolsó nap lemondta -.-"... ok egy idejieg le sz*rt*m utána 4 hónapra rám írt és így folytatuk tovább beszélgetést. Megint megbeszéltük találkozót, de megint azt csinálta. Berágtam gondolkoztam, hogy most hogyan bírom eldönteni, hogy direkt csinálja, vagy csak valami közbe jön. Ki is derítettem volt egy srác akivel találkozott, elkésett a randiról, meg mikor el is ment, a haverját is vitte. Pöttyet felháborodtam. Nem nem szabad az ilyennel foglalkozni. REPÜLJÖN. Az ilyen lány érdemli meg azt, hogy olyan agresszív pasit kapjon aki jól agyon is veri, ez akit meséltem nem érdemel meg mást, meg az se érdemel meg mást akit te meséltél. Az is lett vége berágtam, megaláztam mindennek, mert azért így fer a dolog! És nem hiányzik az életemből. A többit meg privátban írom meg, nehogy jöjjön már a nő csorda, hogy bizonyítsa ez nem így van.
2016. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsi de ebbol egyertelmuen lejon hogy a lany csak baratnak tart es SEMMI masnak :/

Emiatt a lanyt sem szabad hibaztatni mert biztos nincs tisztaban az erzeseiddel, es o is azt hiszi hogy te is csak baratnak tartod..

Nem tudok semmi biztatoval szolgalni, szamuzve lettel a "baratzonaba".

2016. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy ilyen lány nem tartja barátnak! A friendzone elnevezés, már eleve hibás, mert ez nem barátság ha csak akkor kell ha valami baja van. Ez kihasználás!
2016. okt. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem úgy tekint rád, ahogy te rá. Ettől függetlenül még értékelni-e kellene mindazt, amit tettél érte, de ha nem akkor nem érdemli meg a szeretetedet.
2016. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Mindenkit pontoztam zölddel,és jót tettek a kommentek!

Köszi!

2016. okt. 27. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!