Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, de félek elmondani neki... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Legyen Balázs(a fiú)

Szóval Balázzsal együtt van tesink és egyre jobban kezdek beleszeretni. Félek elmondani neki és félek attól is, hogy tovább adja másnak aztán mindenki rólam fog beszélni. Tudom, hogy kissé hülyeség,de mit tehetnék?


2020. dec. 7. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát elmondod neki, és vállalod is.

Ez a legtisztább amit tehetsz szerintem...

Vagy küldesz neki "jeleket".

2020. dec. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne elmondani neki? Sose mondtam el egy fiúnak ha tetszett, hanem inkább kedvesen próbáltam vele beszédben elegyedni, és akkor már láttam a válaszokból hogy tetszem e neki vagy sem.


Soha nem alazkodtam meg, hogy elmondtam volna bármelyiknek is hogy tetszik. Ők jobban szeretik azt, ha meg kell küzdeniük kicsit a noert. Ne mondd meg neki. Deritsd ki máshogy.

2020. dec. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es megalázónak tartod azt hogyha őszintén beszélsz az érzéseidről?
2020. dec. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ugyanis nem todod, mit kapsz cserébe. Csak olyan embernek tudnék őszintén beszélni az erzeseimrol, akit ismerek, és akiben bízom.


Egy idegennek hogy?

2020. dec. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Hogy lehet idegenbe szerelmes lenni?
2020. dec. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A kerdezotol kérdezd, 😂
2020. dec. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szituáció olyan ismerős

Szerintem 7.osztályban én is így éreztem 🤭

2020. dec. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te mit csinálnál, ha valaki a semmiből jönne neked egy szerelmi vallomással? Egyáltalán kibe is vagy szerelmes - az ő személyébe, vagy abba, amit képzelsz róla?

Szerelmi vallomás helyett, kezdj vele barátkozni, finoman keresd azokat a helyzeteket, amelyek lehetővé teszik, hogy szóba állj vele.

2020. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele, ismerd meg jobban...es utána egyszer beszéld meg vele ha elég érett nem fog ebből viccet csinálni és ha nem viszonozná az érzéseidet akkor meg maradtok barátok
2020. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fokozatosan nyiss feléje, ne támadd le egyből!
2020. dec. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!