Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt itt már valakinek viszonz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt itt már valakinek viszonzatlan szerelme illetve volt olyan akibe szerelmes volt de nem mertétek elmondani hogy mit éreztek iránta?

Figyelt kérdés
Amennyiben volt valakinek ilyen love sztorija az nyugodtan írja le ide!

2019. márc. 24. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem mindenkinek volt, nekem eddig csak ilyenek. Az elsőt sem mondanám szerelemnek, de nagyon erős viszonzatlan szerelem volt vagy 2 évig, a szomszédom iránt... Most csak egy szimpla vonzódás, nem is ismerem az illetőt, de gyakran látom. Elég plátói.

Szerencsétlen lány vagyok.

2019. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, fiú vagyok. Elég beszari voltam, amikor megtetszett az első csaj.
2019. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Huhh hát kitett egy srác egy kérdést én pedig válaszoltam rá, majd elkezdtünk beszélgetni és hát belsőről eddig szimpatikusnak tűnik és kívülről pedig helyesnek, de úgy látom hogy nem érdeklem őt.

Hát eddig egy napot beszéltünk összesen de eddig visszaírt mikor ráért, aztán mostmár hogy elkezdtünk beszélni máshol még egy darabig beszélgettünk majd meg sem nézte mit írtam, pedig többször fent van.

Szóval ha érdekelném, akkor visszaírna.

2019. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nekem volt, hanem én nem viszonoztam.
2021. febr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!