Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk egymásba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba, de nem merjük elmondani!?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó fiú barátom, akinek nagyon gyanús hogy tetszem. Én is beleszerettem... de nem mondja el nekem,nem kezdeményez, és én sem merek,mert a baratságunk menne tönkre tőle, Mit tegyünk?

2019. jan. 19. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Vonzalom és barátság nem fér össze,tehát a barátságot felejtsd el örökre
2019. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér.Ha igaz barátság van köztetek akkor nem fog tönkremenni csak úgy simán.Próbàlj neki jeleket küldeni hogy többet akarsz a barátságnál,vagy egyenesen beszéld meg vele.Mit veszthetsz el?
2019. jan. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
#2: Itt szó nincs barátságról. Nem látod hogy bele van esve? Ez vagy több lesz,mint barátság vagy kevesebb,de barátságként megszűnt létezni és az idő megoldja azt is,hogy erre rájöjjenek
2019. jan. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig van választás.Barátok ígyis úgyis maradhatnak,persze csak akkor ha értelmesek az emberek ami manapság ritkaság.Vagy létrejön egy kapcsolat ha a fiúnak is kell,vagy maradtok barátok hogy mégis ne legyetek rosszban,mert nincs oka rá hogy megharagudjon.Te összekevered a megcsalással.De itt csak kialakulóban van a szerelem.Vagy szerelem,vagy vége a barátságnak,vagy megmarad.Jó? 3 lehetőség van.Ezt tapasztalatból mondom hogy megmaradhat a barátcság.Általánosban volt egy (baráti) barátnőm,elkezdtem iránta többet érezni,szerelmes lettem belé,de a csajnak nem kelledtem,azt mondta hogy más tetszik neki.(finoman visszautasított)De barátok maradhatunk.Ezt mondta.És képzeld,a mai napig jóban vagyunk ez a Barátság.Úgyhogy nem tudom miről beszélsz.A kérdező is ugyan ebbe a szituba van,csak fordított eset mert ő a csaj aki szereti a fiút.21F
2019. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és akkoriban mind a 2-en 15 èvesek voltunk,most 21.
2019. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem meritek
2019. jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#4: Nem érted,nem baj.
2019. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Mit nem értek? 😂 azt hogy adott 2 barát és tetszenek egymásnak de nem mer egyik sem lépni? Az egyik töketlen a másik meg fél hogy tönkremegy a szoros barátság? Mégis mit nem értek kedves 53-as
2019. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%

Idézem: Vonzalom és barátság nem fér össze,tehát a barátságot felejtsd el örökre


Te nem érted,amit leírtam aszt tapasztalatból írtam.Én vonzódtam a csajhoz,de ő nem viszonoszta,végül maradt a barátság ami a mai napig tart.

Te azt válaszoltad a kérdésére hogy nem lehet szerelem a barátok között,mert az egyik fél többet fog akarni a másiknál.Igen,csakhogy itt mind a 2 úgymond "szeretik" egymást csak nem mernek lépni.Amit te írsz az külön másik dolog.Amit a kérdező írt az pedig a félelem attól hogy milesz ha elmondja a a srácnak,mert fél hogy gajra menne a barátságuk.

2019. jan. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A végleges válaszom a kérdezőnek meg az hogy beszéljenek.Mond meg neki mit érzel,nemkell félni,ha ő is fél,legalább te ne félj,mert akkor mind a ketten csak várni meg várni fogtok.Talán tönkremegy a barátság,de lehethogy kapcsolat lesz belőle.Ezért kell beszélni.Pláne akkor ha tudod hogy neki is tetszel.
2019. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!